Автор Тема: CARclub Собир: Недела, 26.06.2016  (Прочитано 52341 пати)

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33937
 • Таков е животот... јебига
Одг: CARclub Собир: Недела, 26.06.2016
« Одговори #15 на: 10 Јуни 2016, 09:50:50 am »
На свадба сум :)
Па не иди на свадбата. Кажи треба да одиш на некоја конференција.
Снајди се бе банза мајку му.... ја на све ли да мислам?

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9999
Одг: CARclub Собир: Недела, 26.06.2016
« Одговори #16 на: 10 Јуни 2016, 09:53:55 am »
Сакам да одам на свадбава, тоа е проблемот :)
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен darko mk5

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3603
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,7477.0.html
Одг: CARclub Собир: Недела, 26.06.2016
« Одговори #17 на: 10 Јуни 2016, 10:01:04 am »
Da bese negova svadbata kje dojdese.... ;D

______________________________________
Code: MK1 Project: http://forum.carclub.mk/index.php/topic,10578.0.html

Отсутен DareBmw

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4307
 • К’мет
Одг: CARclub Собир: Недела, 26.06.2016
« Одговори #18 на: 10 Јуни 2016, 14:00:36 pm »
хондаџиите од 9 до 15:00
така да ако е попладневно-вечерна нема гајле доаѓаме
Potvrdeno! ( samo daj boze da ne vrne popladneto -.- )
projdi ti porano so akordot da razdimis malce,da rascistis da nema komarci na sobirot :D

Отсутен DARK MK1 GTI

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5107
Одг: CARclub Собир: Недела, 26.06.2016
« Одговори #19 на: 12 Јуни 2016, 12:45:44 pm »
Уф ...

Ако не отидам на  "Air Cooled" Собир на  Осогово
Доаѓам со двете Голфчиња

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29320
  • CARclub.mk
Одг: CARclub Собир: Недела, 26.06.2016
« Одговори #20 на: 12 Јуни 2016, 15:54:49 pm »
Уште гледај да не дојдеш...

Отсутен Panda

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1083
Одг: CARclub Собир: Недела, 26.06.2016
« Одговори #21 на: 13 Јуни 2016, 17:57:56 pm »
Zero vo kolku saat tamu ?
... From Dream to Reality <3 EK & CG9 & Del Sol <3
... https://www.facebook.com/groups/158997510955715/

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29320
  • CARclub.mk
Одг: CARclub Собир: Недела, 26.06.2016
« Одговори #22 на: 13 Јуни 2016, 18:28:26 pm »
Ќе потврдам со дечките од Вурт во текот на оваа недела и ќе објавам точен термин. После 17:00, секако.

Отсутен Zile

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7612
 • Плинаш!!!
Одг:
« Одговори #23 на: 13 Јуни 2016, 20:00:44 pm »
Toп, се гледаме

Отсутен DARK MK1 GTI

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5107
Одг: CARclub Собир: Недела, 26.06.2016
« Одговори #24 на: 14 Јуни 2016, 00:14:45 am »
Ќе потврдам со дечките од Вурт во текот на оваа недела и ќе објавам точен термин. После 17:00, секако.

Одлично , Се гледаме убав термин !  :)

Присутен tomaso

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2049
Одг:
« Одговори #25 на: 14 Јуни 2016, 00:23:44 am »
Да не се имате случајно потајно договорено сите собири на ист датум.
Honda meet, air cooled, oldtimers во Битола, па и оваа собиранка.

Отсутен onak

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16005
 • сељаторе ин ил селандроре!!
  • КАНО еко системи
Одг: CARclub Собир: Недела, 26.06.2016
« Одговори #26 на: 14 Јуни 2016, 01:31:41 am »
Да не се имате случајно потајно договорено сите собири на ист датум.
Honda meet, air cooled, oldtimers во Битола, па и оваа собиранка.

и две мото забави, една на водно и една во кавадарци...

срање... да се растргне чоек, неможе на се да стигне...
www.kano.com.mk
www.parno.com.mk
www.kanosistemi.com.mk
www.evtinogreenje.com.mk
https://www.facebook.com/kano.eko.sistemi
кликни на било кој, нема да утнеш, сите водат на исто место, во исто време

Присутен tomaso

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2049
Одг:
« Одговори #27 на: 14 Јуни 2016, 01:45:36 am »
Штета, навистина штета...

Отсутен brm brm

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2610
Одг: CARclub Собир: Недела, 26.06.2016
« Одговори #28 на: 14 Јуни 2016, 02:05:23 am »
Тоа намерно да се види кои се најлојални клабери :D ;D ;D

Отсутен pirat_07

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8070
 • Rural fuckin society - we live in!!!
Одг: CARclub Собир: Недела, 26.06.2016
« Одговори #29 на: 21 Јуни 2016, 10:09:11 am »
Да не се имате случајно потајно договорено сите собири на ист датум.
Honda meet, air cooled, oldtimers во Битола, па и оваа собиранка.

и две мото забави, една на водно и една во кавадарци...

срање... да се растргне чоек, неможе на се да стигне...
Ти во Кавадарци да си дојдеш, остај другото :D