Автор Тема: CARclub Собир: Недела, 26.06.2016  (Прочитано 52858 пати)

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 13692
Одг: CARclub Собир: Недела, 26.06.2016
« Одговори #120 на: 28 Јуни 2016, 16:41:02 pm »
Мене газо во Тајнперон не ми го собра баш!

Тоа кажува дека за да ја возиш таа кола треба да си на диета. *Нема да имаш пари за леб* ;D ;D

Отсутен Panda

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1083
Одг: CARclub Собир: Недела, 26.06.2016
« Одговори #121 на: 28 Јуни 2016, 17:14:41 pm »
Panda, fati stavaj turboto pak kje places ;D
Jok Jok N/A i da placam da ne se slusa :D :D :D :D
... From Dream to Reality <3 EK & CG9 & Del Sol <3
... https://www.facebook.com/groups/158997510955715/

Отсутен gOJDO

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7692
 • Хорска Секција
Одг: CARclub Собир: Недела, 26.06.2016
« Одговори #122 на: 29 Јуни 2016, 13:05:10 pm »
која за време на секс троши неверојатни 3000 калории, од кои 1400 на молење и 1500 калории на фалење ;D
Ако не се пофалам исто ко да не сум ебел, а тие 1400 за молење се предигра.

Цитат
Бајдавеј, си ги побркал брзините, од битолските села сум јас, не од прилепските :)
Исти к*рац, само тие поќе се лигават. Во секој случај, убо што кажа од кај си, ќе те начекам во некое кафанче па ќе те пратам на топсикологија.
Ум шо идит отпосле не јет ум!

Отсутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8593
 • Пичлеме
Одг: CARclub Собир: Недела, 26.06.2016
« Одговори #123 на: 29 Јуни 2016, 13:09:50 pm »
Е сеа ме збуна, тоПсихологија е нешто кај шо се оди од ќотек јадење?

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 13692
Одг: CARclub Собир: Недела, 26.06.2016
« Одговори #124 на: 29 Јуни 2016, 14:11:42 pm »
Шо напрајвте со сликите бе :D

Отсутен godofspeed

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2832
Одг: CARclub Собир: Недела, 26.06.2016
« Одговори #125 на: 29 Јуни 2016, 14:36:33 pm »
Класниот и неговиот Go Pro да се изјаснат  :D :D

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29388
  • CARclub.mk
Одг: CARclub Собир: Недела, 26.06.2016
« Одговори #126 на: 29 Јуни 2016, 14:39:20 pm »
Се собраа обврски, не сум стигнал да средам. :)

Отсутен gOJDO

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7692
 • Хорска Секција
Одг: CARclub Собир: Недела, 26.06.2016
« Одговори #127 на: 29 Јуни 2016, 22:45:03 pm »
Е сеа ме збуна, тоПсихологија е нешто кај шо се оди од ќотек јадење?
На топсикологија се оди на чистење, ќотек се јаде после топсикологија ко ќе си дојдиш дома...
Ум шо идит отпосле не јет ум!

Отсутен onak

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16005
 • сељаторе ин ил селандроре!!
  • КАНО еко системи
Одг: CARclub Собир: Недела, 26.06.2016
« Одговори #128 на: 30 Јуни 2016, 02:14:00 am »


ајде зеро, турај сликите, у кома паднаа лујџево чекајки те... ;D ;D ;D


п.с.

топ си ко логија  ;) ;)
www.kano.com.mk
www.parno.com.mk
www.kanosistemi.com.mk
www.evtinogreenje.com.mk
https://www.facebook.com/kano.eko.sistemi
кликни на било кој, нема да утнеш, сите водат на исто место, во исто време

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29388
  • CARclub.mk

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 13692
Одг: CARclub Собир: Недела, 26.06.2016
« Одговори #130 на: 30 Јуни 2016, 14:40:03 pm »
Тие на крајот најубај деца ;D ;D

Отсутен Allexxander

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5835
Одг: CARclub Собир: Недела, 26.06.2016
« Одговори #131 на: 30 Јуни 2016, 15:33:30 pm »

Отсутен Cuore Sportivo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17676
 • Alfa155 & AlfaGT
Одг: CARclub Собир: Недела, 26.06.2016
« Одговори #132 на: 30 Јуни 2016, 16:09:48 pm »
Само една Алфа ?

Зар е могуче...

Отсутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8593
 • Пичлеме
Одг: CARclub Собир: Недела, 26.06.2016
« Одговори #133 на: 30 Јуни 2016, 16:13:01 pm »
Во недела не работат сервисите, затоа... а влечна служба за два правци...

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 13692
Одг: CARclub Собир: Недела, 26.06.2016
« Одговори #134 на: 30 Јуни 2016, 16:33:43 pm »


Љепотани маникени