Автор Тема: Среќна Нова Година!  (Прочитано 25875 пати)

Отсутен Van

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4782
 • VW Golf MK3 1.9 TDI
Одг: Среќна Нова Година!
« Одговори #30 на: Јануари 01, 2016, 19:13:55 pm »

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9491
Одг: Среќна Нова Година!
« Одговори #31 на: Јануари 01, 2016, 19:31:32 pm »

Отсутен achtung

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6571
Одг:
« Одговори #32 на: Јануари 01, 2016, 19:35:39 pm »
Оваа не е таа со порничот од борис школото?

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9491
Одг: Среќна Нова Година!
« Одговори #33 на: Јануари 01, 2016, 19:41:57 pm »
Едуциран момак. ;D

Отсутен Cuore Sportivo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17563
 • Alfa155 & AlfaGT
Одг: Среќна Нова Година!
« Одговори #34 на: Јануари 01, 2016, 20:00:01 pm »
Ехее ова е винтиџ, сега работи у стопанска на шалтер :D

Отсутен damjanku

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 242
Одг: Среќна Нова Година!
« Одговори #35 на: Јануари 01, 2016, 20:29:16 pm »
Среќна нова година на сите, здравје среќа и многу километри да се извозат!

Отсутен Nino-

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 453
 • Ultimate driving experience
Одг: Среќна Нова Година!
« Одговори #36 на: Јануари 01, 2016, 21:49:39 pm »
Среќна нова и од мене, многу здравје, среќа, успех и безбедни километри годинава :)

Присутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8406
 • Пичлеме
Одг: Среќна Нова Година!
« Одговори #37 на: Јануари 02, 2016, 08:45:01 am »
Ехее ова е винтиџ, сега работи у стопанска на шалтер :D
Дава на кредит? :)

Среќна Нова година. Здрави, живи, весели...
Volkswagen. Gas Auto.

Присутен marjanot

 • Следен од Hammond на Инстаграм.
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10669
 • 430i
Одг: Среќна Нова Година!
« Одговори #38 на: Јануари 02, 2016, 10:50:05 am »
Гуте фрухте и од мене.
Што на ум, тоа во гаража :)

Отсутен onak

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 15785
 • сељаторе ин ил селандроре!!
  • КАНО еко системи
Одг: Среќна Нова Година!
« Одговори #39 на: Јануари 02, 2016, 11:19:38 am »
Ништо ако не сте прославиле вака
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1302466973114174&id=289900577704157

ауууу.. катастрофа еј... хахахаха.. како сум се изнасмеал!!

ај среќна нова и од мене....
www.kano.com.mk
www.parno.com.mk
www.kanosistemi.com.mk
www.evtinogreenje.com.mk
https://www.facebook.com/kano.eko.sistemi
кликни на било кој, нема да утнеш, сите водат на исто место, во исто време

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 12337
Одг: Среќна Нова Година!
« Одговори #40 на: Јануари 02, 2016, 14:05:58 pm »
Среќна нека убај чуѓе!  Помалку квароj :), повеќе километри :))

Отсутен tomaso

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1616
Одг:
« Одговори #41 на: Јануари 02, 2016, 15:37:46 pm »
Да се придружам кон честитките и да ви посакам многу безгризни километри.
The world holds two classes of men - intelligent men without religion, and religious men without intelligence.

Отсутен VladeFF

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 81
Одг: Среќна Нова Година!
« Одговори #42 на: Јануари 02, 2016, 17:12:06 pm »
Среќна Нова година и од мене. Посакувам се најубаво во новата 2016-та година! :)

Отсутен pirat_07

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7818
 • Rural fuckin society - we live in!!!
Одг: Среќна Нова Година!
« Одговори #43 на: Јануари 07, 2016, 11:25:26 am »
Среќни празници  :)


Отсутен Van

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4782
 • VW Golf MK3 1.9 TDI
Одг: Среќна Нова Година!
« Одговори #44 на: Јануари 01, 2017, 13:22:30 pm »
Среќна Нова Година момци (и девојки).