Автор Тема: Соработка со Dog Security!  (Прочитано 13780 пати)

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 28402
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Соработка со Dog Security!
« на: Февруари 01, 2011, 19:35:04 pm »
Дечки, еве ме мене пак со уште една добра вест! Од денес ја договоривме соработката и со Dog Secuirty. Во Дог можете да најдете еден куп квалитетна аудио и видео опрема за во вашиот четворотркален љубимец, и еден куп други работи. Членовите на клубот ќе добијат 5-10% попуст на сите продукти!
« Последно менување: Февруари 01, 2011, 22:00:30 pm zeroSignal »

Отсутен marsher

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3174
  • smchiptuning
Одг: Соработка со Dog Security!
« Одговори #1 на: Февруари 01, 2011, 20:22:11 pm »
Ај со среќа !

Отсутен gOJDO

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7657
 • Хорска Секција
Одг: Соработка со Dog Security!
« Одговори #2 на: Февруари 01, 2011, 21:17:29 pm »
Честитки и од мене. Па сега е ред на "Кучешка Безбедност" да го претстави својот хаус и да не запознае со асортиманот на услуги кои може да ги понуди на нашите возила.
Ум шо идит отпосле не јет ум!

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
Одг: Соработка со Dog Security!
« Одговори #3 на: Февруари 01, 2011, 21:56:42 pm »
So bi rekle bosancite  ,, Neka e SAsrecom ,, Pozdrav od - kako so ne prevedovte   ,, Кучешка Безбедност ,,
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk

Отсутен DENDE-LANCERED

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5244
 • LANCER EVO (GreeN EditioN)
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html
Одг: Соработка со Dog Security!
« Одговори #4 на: Февруари 01, 2011, 22:33:11 pm »
So bi rekle bosancite  ,, Neka e SAsrecom ,, Pozdrav od - kako so ne prevedovte   ,, Кучешка Безбедност ,,

Neka e so sreka i od mene.
Ate, jas bidejki veke kupiv tvoj proizvod, moze li da dobijam 10% nazad ;D?


just kidding! ! !  :D :D :D ;) ;)
Nezno klikni na; http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html      If you want to have a free ride!

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9491
Одг: Соработка со Dog Security!
« Одговори #5 на: Февруари 01, 2011, 22:45:30 pm »
So bi rekle bosancite  ,, Neka e SAsrecom ,, Pozdrav od - kako so ne prevedovte   ,, Кучешка Безбедност ,,

Neka e so sreka i od mene.
Ate, jas bidejki veke kupiv tvoj proizvod, moze li da dobijam 10% nazad ;D?


just kidding! ! !  :D :D :D ;) ;)

следен пат барај 20%

just kidding :D

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
Одг: Соработка со Dog Security!
« Одговори #6 на: Февруари 02, 2011, 00:02:28 am »
« Последно менување: Февруари 02, 2011, 12:41:42 pm DOG SECURITY »
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk

Отсутен zOkO

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 76
 • брм брм
Одг: Соработка со Dog Security!
« Одговори #7 на: Февруари 02, 2011, 00:35:04 am »
Ај со среќа нека е :) Фини работи видов на сајтот па вреди да се помине
I don't discriminate, I hate

Отсутен Kimi R

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3010
 • "Just leave me alone, I know what I'm doing"
Одг: Соработка со Dog Security!
« Одговори #8 на: Февруари 02, 2011, 00:57:02 am »
абе све супер ова ама дај отворете си тема како смтјунинг шо имаат напраено сакам да си прашам нешто да не загадувам овде ;) :)

Отсутен DENDE-LANCERED

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5244
 • LANCER EVO (GreeN EditioN)
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html
Одг: Соработка со Dog Security!
« Одговори #9 на: Февруари 02, 2011, 02:16:04 am »
Se podrazbira...daj ziro smetka  da ti prefrlam ,samo kazi so si kupil i dobijas...Just kidding....
Se sekavas na mene taka?
« Последно менување: Февруари 02, 2011, 02:19:59 am Banzai »
Nezno klikni na; http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html      If you want to have a free ride!

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 28402
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Соработка со Dog Security!
« Одговори #10 на: Февруари 02, 2011, 09:45:36 am »
абе све супер ова ама дај отворете си тема како смтјунинг шо имаат напраено сакам да си прашам нешто да не загадувам овде ;) :)

Имаш форум посебен за Дог, слободно постирај таму.

Отсутен gorgasmatron

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 180
 • i am the way
Одг: Соработка со Dog Security!
« Одговори #11 на: Февруари 02, 2011, 12:02:33 pm »
dzukela sekjuriti :P

Отсутен gOJDO

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7657
 • Хорска Секција
Одг: Соработка со Dog Security!
« Одговори #12 на: Февруари 02, 2011, 12:27:09 pm »
Не претеруј сега и ти! Булдог не е џукела.
Во секој случај, ДОГ, отвори една тема каде ќе дадеш опис на услугите кои ги правиш. Вака луѓево немаат поим со што се се занимавате.
Ум шо идит отпосле не јет ум!

Отсутен gorgasmatron

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 180
 • i am the way
Одг: Соработка со Dog Security!
« Одговори #13 на: Февруари 02, 2011, 12:29:30 pm »
Не претеруј сега и ти! Булдог не е џукела.
Во секој случај, ДОГ, отвори една тема каде ќе дадеш опис на услугите кои ги правиш. Вака луѓево немаат поим со што се се занимавате.

se zaebavam inace doma iam americki buldog znam deka ne e dzukela :)

Отсутен Ridzo

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 68
Одг: Соработка со Dog Security!
« Одговори #14 на: Март 06, 2012, 17:51:32 pm »
вчера бев во дог и убаво си поминав имав проблем со централното дечките го средија брзо,ефикасно и ефтино се разбира со 10 % попуст поздрав
Девојка може бити са села, али ауто само из Немачке