Автор Тема: CARclub Привезоци  (Прочитано 45814 пати)

Присутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 28593
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: CARclub Привезоци
« Одговори #135 на: Април 30, 2018, 13:08:20 pm »
Дечки, биднаа новите привезочиња. :)

Ако сакате, може да се најдеме некаде, кој сакат да си купит. :D

На пример, ако сакате, денес во 18:00 на големиот паркинг кај Борис Трајковски?

Отсутен salt

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 288
 • Opel Astra fan
  • Blog Za Mkd muzika I iOS aplikacii
Одг: CARclub Привезоци
« Одговори #136 на: Мај 03, 2018, 16:50:33 pm »
Ostaj kaj busav u peralna na primer
A за маици шо биде?
За клецање шо прајме ?

испратено од мојот galaxy S7 edge користејќи тапаталк

Отсутен Nakolce

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2309
 • Имигрант
Одг: CARclub Привезоци
« Одговори #137 на: Мај 03, 2018, 22:07:53 pm »
Нешто за дијаспората ќе има ли?
По пошта, гулаб итн...
За пари не е проблем. Пари нема :D

Отсутен Dean

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1338
Одг: CARclub Привезоци
« Одговори #138 на: Мај 10, 2018, 20:26:11 pm »
Накај Охрид некое привезоче по карго, делко? Плаќам кеш :)

Отсутен Astra 08

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 122
Одг: CARclub Привезоци
« Одговори #139 на: Мај 12, 2018, 23:03:40 pm »
Jas sum zainteresiran za privezoce

Sent from my SM-G950F using Tapatalk