Автор Тема: Храна  (Прочитано 870321 пати)

Отсутен Kimi R

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3011
 • "Just leave me alone, I know what I'm doing"
Храна
« на: Септември 20, 2011, 23:47:40 pm »
аууу колку сакам едно 5-6 вакви, да се заблажам и да се потсетам на раното детство :D сеа врне не се искача од дома али утре не ми гинат :D
« Последно менување: Август 20, 2014, 22:57:33 pm velestrumf »

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10650
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: Храна
« Одговори #1 на: Септември 21, 2011, 09:37:26 am »
аууу колку сакам едно 5-6 вакви, да се заблажам и да се потсетам на раното детство :D сеа врне не се искача од дома али утре не ми гинат :D
(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

20 денари се кам маркет, јас купувам по 10 комада и завршена работа

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33006
 • Таков е животот... јебига
Одг: Храна
« Одговори #2 на: Септември 21, 2011, 09:55:02 am »
Дечки, ќе правам избор и нарачка за 4 астрономски аматерски телескопи на почетокот на Октомври. Ако има некој заинтересиран нека пише.

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33006
 • Таков е животот... јебига
Одг: Храна
« Одговори #3 на: Септември 21, 2011, 09:55:22 am »
20 денари се кам маркет, јас купувам по 10 комада и завршена работа
10 комада ти вршат работа Рики? :D

Отсутен NUME

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5646
Одг: Храна
« Одговори #4 на: Септември 21, 2011, 10:01:13 am »
Дечки, ќе правам избор и нарачка за 4 астрономски аматерски телескопи на почетокот на Октомври. Ако има некој заинтересиран нека пише.
prati link so sliki specifikacija i cena :) ;)

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33006
 • Таков е животот... јебига

Отсутен velestrumf

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20342
Одг: Храна
« Одговори #6 на: Септември 21, 2011, 10:20:49 am »
Радо би да зеам било кој од овие, ама у моментов, тешко... И најефтиниот ми е надвор од буџет :(
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10650
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: Храна
« Одговори #7 на: Септември 21, 2011, 11:19:14 am »
20 денари се кам маркет, јас купувам по 10 комада и завршена работа
10 комада ти вршат работа Рики? :D

За доручек, се таман :)

Отсутен google

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2396
Одг: Храна
« Одговори #8 на: Септември 21, 2011, 11:20:57 am »
20 денари се кам маркет, јас купувам по 10 комада и завршена работа
10 комада ти вршат работа Рики? :D

За доручек, се таман :)
ZA DOBRO UTRO :D

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 51721
 • Махер
Одг: Храна
« Одговори #9 на: Септември 21, 2011, 11:25:44 am »

:D

Отсутен DareBmw

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4307
 • К’мет
Одг: Храна
« Одговори #10 на: Септември 21, 2011, 11:50:13 am »
Си купив сега и 3

И едно пакетче

Изволте кој е за благце ;D

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33006
 • Таков е животот... јебига
Одг: Храна
« Одговори #11 на: Септември 21, 2011, 11:50:56 am »
Радо би да зеам било кој од овие, ама у моментов, тешко... И најефтиниот ми е надвор од буџет :(
Некст тајм. За тебе има спремно колку за ќеф. Само треба да кажеш.

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33006
 • Таков е животот... јебига
Одг: Храна
« Одговори #12 на: Септември 21, 2011, 11:51:21 am »
Оваа Милка е најбоља од сите

Отсутен DareBmw

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4307
 • К’мет
Одг: Храна
« Одговори #13 на: Септември 21, 2011, 11:58:16 am »
Оваа Милка е најбоља од сите
Знам само од таа купувам ;)

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33006
 • Таков е животот... јебига
Одг: Храна
« Одговори #14 на: Септември 21, 2011, 12:01:44 pm »
Оваа Милка е најбоља од сите
Знам само од таа купувам ;)
И јас. А ми се допаѓаше и онаа што беше лимитед едишн лутата со чили.