Автор Тема: Представништво на KARCHER во Македонија  (Прочитано 13275 пати)

Отсутен Auto Car Care

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1673
 • Mafra.Menzerna.Gyeon
Представништво на KARCHER во Македонија
« на: 19 Септември 2011, 11:27:32 am »
Дали некој знае каде и дали има представништво во Македонија за овие машини http://www.eurooriginal.rs/index.php?option=com_content&task=view&id=4&Itemid=5

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9999
Одг: Представништво на KARCHER во Македонија
« Одговори #1 на: 19 Септември 2011, 11:33:40 am »
На Васи Ѓоргов, мислам дека Securicom ги носи.

http://www.securicom.com.mk/en/kontakt.htm
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен Auto Car Care

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1673
 • Mafra.Menzerna.Gyeon
Одг: Представништво на KARCHER во Македонија
« Одговори #2 на: 19 Септември 2011, 13:22:39 pm »
На Васи Ѓоргов, мислам дека Securicom ги носи.

http://www.securicom.com.mk/en/kontakt.htm
им испратив е-маил па ќе видиме,благодарам на брзиот одговор

Отсутен ivbis dooel

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 2
Одг: Представништво на KARCHER во Македонија
« Одговори #3 на: 09 Јули 2012, 19:37:33 pm »
ima ovlasten zastapnik za makedonija za karcher  e firmata  IVBIS DOOEL SKOPJE na  bul edvard kardelj br 45 500m pred benzinska pumpa na lukoil kamnik  konta servis i rezervni delovi  02 2530-092   alen 070/509-203  goran 071/997-357

Отсутен Tommy

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7086
Одг: Представништво на KARCHER во Македонија
« Одговори #4 на: 09 Јули 2012, 19:45:45 pm »
Имате нешто страничка, ценовник? Колку години гаранција давате на машините?

Отсутен ivbis dooel

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 2
Одг: Представништво на KARCHER во Македонија
« Одговори #5 на: 10 Јули 2012, 10:11:03 am »
гаранција на машините е една година.цените на машините може да се видат во нашиот салон, на веб страната не се прикажани цените. за други информации ви стоиме на располагање

Отсутен Auto Car Care

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1673
 • Mafra.Menzerna.Gyeon
Одг: Представништво на KARCHER во Македонија
« Одговори #6 на: 10 Јули 2012, 10:41:27 am »
Ние земавме од кај вас puzzi 8/1c и сме презадоволни ,можам да им препорачам на сите форумаши услуги од вашата фирма,задоволни сме и од цревото за вапот.Само напред,мило ми е што уште една професионална фирма како вас се приклучи кон нашата заедница.

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54860
 • Махер

Отсутен VLATKO Џентлменот

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6214
Одг: Представништво на KARCHER во Македонија
« Одговори #8 на: 22 Јануари 2014, 20:58:42 pm »
Мене ме интересира дали имате Foam Lance,и ако има која му е цената


Отсутен Auto Car Care

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1673
 • Mafra.Menzerna.Gyeon
Одг: Представништво на KARCHER во Македонија
« Одговори #9 на: 23 Јануари 2014, 00:53:46 am »
Toa nema da i brka rabota za snow foam,prasaj gi dali imaat pro foam lance,mislam deka vidov na oglas,ama komplet ide so wapot ili i oddelno moze,da ne te lazam kontaktiraj gi najdobro,tesko deka po elektronski pat ke dobies odgovor.