Автор Тема: CARclub наполни четири години!  (Прочитано 21203 пати)

Отсутен aronmacedon

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 234
Одг: CARclub наполни четири години!
« Одговори #30 на: 11 Ноември 2014, 21:50:06 pm »
Нек се угоде,да  се множат годините,членовите и дружбите :D

Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6925
 • хаУс мајстор
Одг: CARclub наполни четири години!
« Одговори #31 на: 11 Ноември 2014, 22:23:23 pm »
Шо бе јеее јупиии??
Организирајте кој кифлички ќе земе,кој руска,пиење....тортата од класниот нека е!
Среќен нека е,голем да расте :)

Отсутен Zile

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7612
 • Плинаш!!!
Одг: CARclub наполни четири години!
« Одговори #32 на: 11 Ноември 2014, 23:12:24 pm »
Нека му расте ку*ето!!!

Отсутен martin_bt

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2515
 • Дете Битолчанче
Одг: CARclub наполни четири години!
« Одговори #33 на: 11 Ноември 2014, 23:19:08 pm »
Среќен нека е роденденот !

Мило ми е шо преку форумот за овие четири години запознав многу луѓе кои би ги нарекол пријатели. :)
Што вредат коњските сили ако зад воланот седи магаре ... ? ;D


Отсутен VLATKO Џентлменот

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6214
Одг: CARclub наполни четири години!
« Одговори #34 на: 12 Ноември 2014, 00:03:22 am »
Честитки и од мене до сите клабери,и се глеаме во петок на журката :D

Отсутен Sportex

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7889
 • Иштван Беќар Пецарош
  • camouflage.mk
Одг: CARclub наполни четири години!
« Одговори #35 на: 15 Ноември 2014, 15:32:26 pm »
Kam Sliki bre?

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 43441
 • Il Moderatore
Одг: CARclub наполни четири години!
« Одговори #36 на: 16 Ноември 2014, 10:35:55 am »
Јас имам од тортата ;)


Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен Sportex

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7889
 • Иштван Беќар Пецарош
  • camouflage.mk
Одг: CARclub наполни четири години!
« Одговори #37 на: 17 Ноември 2014, 15:07:02 pm »
Ubava Torta ! I ja sakam vakva edna !