Автор Тема: Driving Tour Ohrid-Mavrovo-Ohrid by Охриѓани. 5.10.2014г.  (Прочитано 56687 пати)

Отсутен FilipM

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3999
 • Turbo
Одг: Driving Tour Ohrid-Mavrovo-Ohrid by Охриѓани. 5.10.2014г.
« Одговори #135 на: 06 Октомври 2014, 20:46:38 pm »
И Битола го туриват со кофа
I’m so mean, I make medicine sick

Отсутен Rakun4e

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9210
 • Аstra la vista baby !
Одг: Driving Tour Ohrid-Mavrovo-Ohrid by Охриѓани. 5.10.2014г.
« Одговори #136 на: 06 Октомври 2014, 20:51:40 pm »
Многу Љуто ова малово црвеново ;D

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17308
 • Alfa Romeo Corruption 1.4 Turbo
Одг: Driving Tour Ohrid-Mavrovo-Ohrid by Охриѓани. 5.10.2014г.
« Одговори #137 на: 20 Октомври 2014, 16:35:51 pm »
Дечки зошто не кажавте дека имало проблем со сметката? Денес бев кај тетка Сузе и рече луѓе станувале без да платат па тие што останале последни покривале трошок.

Отсутен macko

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 62
Одг: Driving Tour Ohrid-Mavrovo-Ohrid by Охриѓани. 5.10.2014г.
« Одговори #138 на: 21 Октомври 2014, 13:32:48 pm »
Nemase nikakov problem, se e reseno.

Присутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8577
 • Пичлеме
Одг: Driving Tour Ohrid-Mavrovo-Ohrid by Охриѓани. 5.10.2014г.
« Одговори #139 на: 21 Октомври 2014, 14:50:48 pm »
Стварно?

Отсутен macko

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 62
Одг: Driving Tour Ohrid-Mavrovo-Ohrid by Охриѓани. 5.10.2014г.
« Одговори #140 на: 21 Октомври 2014, 16:20:08 pm »
Da.   Se e reseno  ;) .
Edvaj cekam pak da se soberime, ama ovoj pat nema da im dadime tolkava kreativna sloboda okolu menito na ugostitelite.  ;D
Bese vkusno ama bese kolicinski preterano.


Отсутен doktor

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 371
Одг: Re: Driving Tour Ohrid-Mavrovo-Ohrid by Охриѓани. 5.10.2014г.
« Одговори #141 на: 21 Октомври 2014, 18:31:14 pm »
На неколку пати од тие шо останавме по 100ка...па уште 1000ка, и бидна работата ;D

Присутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8577
 • Пичлеме
Одг: Driving Tour Ohrid-Mavrovo-Ohrid by Охриѓани. 5.10.2014г.
« Одговори #142 на: 21 Октомври 2014, 18:44:28 pm »
Ситница...џабе бегавме ние порано ;D

Отсутен mican

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 15
Одг: Driving Tour Ohrid-Mavrovo-Ohrid by Охриѓани. 5.10.2014г.
« Одговори #143 на: 10 Декември 2014, 23:47:19 pm »
jas sum nov vo clubov me interesira nesto sliki dali ima od sobirite i koga ke imat pak sobir?

Отсутен onak

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16005
 • сељаторе ин ил селандроре!!
  • КАНО еко системи
Одг: Driving Tour Ohrid-Mavrovo-Ohrid by Охриѓани. 5.10.2014г.
« Одговори #144 на: 11 Декември 2014, 01:41:14 am »
mican.. добро ни дојде. јас како обичен член ке ти одговорам...

секогаш за секоја нова тура или организација, благовремено на форумов членовите од администрацијата и задолжени за организација на истите, отовараат нова тема во која се пишуваат деталите околу истата. во принцип тоа никогаш не е помалку од 10 дена однапред.

за слики, нај често е кој како милува. сликањето е оставено на самите членови, иако 2-3 ца од нив се професионални фотографи, но сепак, идат да се забавуваат луѓето, за да се одморат од работата нели, па ако им е кеиф да сликаат, го прават тоа, доколку не, немораат. пролистај низ темите за настани, ке наидеш на импресивни фотографии од дружење, забава и разни слични интересни моменти...

кога и да одлучиш, добродојден си да се приклучиш во било која следна тура, забава, средба или слично... од прв ден си рамноправен член со сите... тука се сите исти..

позз...
www.kano.com.mk
www.parno.com.mk
www.kanosistemi.com.mk
www.evtinogreenje.com.mk
https://www.facebook.com/kano.eko.sistemi
кликни на било кој, нема да утнеш, сите водат на исто место, во исто време

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20080
Одг: Driving Tour Ohrid-Mavrovo-Ohrid by Охриѓани. 5.10.2014г.
« Одговори #145 на: 20 Април 2015, 23:52:36 pm »
Ајде собир.

Отсутен onak

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16005
 • сељаторе ин ил селандроре!!
  • КАНО еко системи
Одг: Driving Tour Ohrid-Mavrovo-Ohrid by Охриѓани. 5.10.2014г.
« Одговори #146 на: 20 Април 2015, 23:55:52 pm »
ајде и ја викам...
www.kano.com.mk
www.parno.com.mk
www.kanosistemi.com.mk
www.evtinogreenje.com.mk
https://www.facebook.com/kano.eko.sistemi
кликни на било кој, нема да утнеш, сите водат на исто место, во исто време

Отсутен FilipM

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3999
 • Turbo
Одг: Driving Tour Ohrid-Mavrovo-Ohrid by Охриѓани. 5.10.2014г.
« Одговори #147 на: 21 Април 2015, 00:14:17 am »
E ajde de
I’m so mean, I make medicine sick

Отсутен Dzo

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3034
 • GTI®
Одг: Driving Tour Ohrid-Mavrovo-Ohrid by Охриѓани. 5.10.2014г.
« Одговори #148 на: 21 Април 2015, 02:47:43 am »
од охриТска сТрана че а биде, кај и да е. :)

Отсутен ExtremeBt

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1444
Одг: Driving Tour Ohrid-Mavrovo-Ohrid by Охриѓани. 5.10.2014г.
« Одговори #149 на: 09 Јуни 2015, 09:43:21 am »
Кога море? ;D