Автор Тема: Low is a Lifestyle наши фотосесии  (Прочитано 30048 пати)

Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6377
 • хаУс мајстор
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #45 на: Септември 23, 2016, 18:07:20 pm »
::)

Отсутен ExtremeBt

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1426
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #46 на: Октомври 23, 2016, 18:16:09 pm »
My toy ;D


Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 27833
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг:
« Одговори #47 на: Октомври 23, 2016, 18:19:47 pm »
Боооо!

Отсутен Dzo

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3034
 • GTI®
Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #48 на: Октомври 23, 2016, 19:48:03 pm »

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 51930
 • Махер
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #49 на: Октомври 23, 2016, 19:50:26 pm »
w0w правилна висина на фичо. Ова е вистинска реткост!

Отсутен Dzo

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3034
 • GTI®
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #50 на: Октомври 24, 2016, 00:21:18 am »
Тачно, да ти е мерак да го поседуваш и мазиш и возиш  и се тоа.
Нареден викенд ке лупнам добра фотосесија.

Отсутен Martin_GSM

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 890
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #51 на: Октомври 24, 2016, 00:53:24 am »
одлично

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 11547
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #52 на: Октомври 24, 2016, 01:28:16 am »
Тачно, да ти е мерак да го поседуваш и мазиш и возиш  и се тоа.
Нареден викенд ке лупнам добра фотосесија.

Твое е чудово бе Џо?

Отсутен Dzo

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3034
 • GTI®
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #53 на: Октомври 24, 2016, 12:49:55 pm »
I wish :)

Отсутен ExtremeBt

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1426
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #54 на: Декември 07, 2016, 20:08:58 pm »
Најпресни фотки од количињата, вкупно 60 години :)


Отсутен ExtremeBt

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1426
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #55 на: Април 01, 2017, 14:33:08 pm »
Дечки ајде ако може еден лајк на сликата со BMW-то во коментари што е, за наградна е.
Ќе ми значи :)

Фала ви однапред

https://www.facebook.com/3DkinoBitola/photos/a.193418630846554.1073741828.185602241628193/677564085765337/?type=3&comment_id=677643772424035&comment_tracking=%7B%22tn%22%3A%22R9%22%7D

Отсутен ExtremeBt

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1426
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #56 на: Април 14, 2017, 12:37:57 pm »
Дечки, фала на тие што гласавте.
Бев дел од мини изложбата на 6 возила вчера, на премиерата на Fast & Furious 8 во Битола.
Ќе објавам поубави слики наскоро :)

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 11547
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #57 на: Април 14, 2017, 18:53:20 pm »
Убајни!

Отсутен МулевР

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1308
 • Велешанче
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #58 на: Јули 09, 2017, 19:48:02 pm »
Ај и тука нека стојат :)


Project car: Opel Kadett C
Daily 1: Opel Corsa E
Daily 2: Yugo Koral 1.1i

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 27833
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #59 на: Јули 09, 2017, 20:26:27 pm »
Одлични слики и одлична локација! Каде е ова?