Автор Тема: Low is a Lifestyle наши фотосесии  (Прочитано 29790 пати)

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 11545
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #15 на: Март 18, 2015, 13:33:32 pm »
Мене по кул ми е со четири. Не знам зошто. Некако повеќе ми е синоним за Е21 отколку со два.
Ми се допаѓаше и мене со два ама некако по...шмекерски ми делува.
Субјективно доживување јбг. Неам аргумент :)

Отсутен ExtremeBt

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1425
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #16 на: Јули 05, 2015, 22:10:29 pm »
Од денешното BMW мини собирче. :)


Отсутен ExtremeBt

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1425
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #17 на: Јули 19, 2015, 21:07:19 pm »
Денес се возевме :)


Отсутен ExtremeBt

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1425
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #18 на: Јули 22, 2015, 10:07:10 am »
Неколку слики од фотосесијата, се надевам ќе ви се допаднат :)
Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10000
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #19 на: Јули 22, 2015, 10:29:31 am »
Одлично е БМВ-то, а и фотките! :)
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен ExtremeBt

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1425
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #20 на: Јули 22, 2015, 11:47:16 am »
Фала ти :)

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 27782
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #21 на: Јули 25, 2015, 20:27:38 pm »
Да се приберам од одмор, може да ги објавам на портал? :)

Отсутен ExtremeBt

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1425
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #22 на: Јули 25, 2015, 23:02:34 pm »
Можи бе братучед, можи ;D

Ај ко ќе се вратиш пиши шо како, секако дека можи :)

Отсутен ExtremeBt

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1425
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #23 на: Август 03, 2015, 15:52:31 pm »
Сама вози ;D


Отсутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8393
 • Пичлеме
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #24 на: Август 03, 2015, 20:19:23 pm »
Бемвето во живо е крш, ама на слики е џам! Јас сум ЗА да се жбрцнат на портал :)
Volkswagen. Gas Auto.

Отсутен ExtremeBt

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1425
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #25 на: Октомври 03, 2015, 19:52:41 pm »
На Плетвар :)


Отсутен godofspeed

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2769
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #26 на: Октомври 03, 2015, 20:52:47 pm »
LOW a...
Отсутен pirat_07

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7893
 • Rural fuckin society - we live in!!!
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #27 на: Октомври 05, 2015, 11:54:53 am »
Ај и напред.

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 22223

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 27782
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #29 на: Февруари 16, 2016, 16:26:00 pm »
Хахах, претерал малку. :D