Автор Тема: CARclub Тркање во Race Center!  (Прочитано 112975 пати)

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29326
  • CARclub.mk
Одг: CARclub Тркање во Race Center!
« Одговори #660 на: 25 Октомври 2014, 20:31:57 pm »
Па дај скриншотчиња.

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9498
Одг: CARclub Тркање во Race Center!
« Одговори #661 на: 25 Октомври 2014, 23:14:10 pm »
Денес возевме јас и Филип со CarClub Seat. Фино стазиче, 8мо време али може доста подобро ако се седне и ако се планира да се вози сериозно шампионатов. Али пошто не ми е у план, ќе си возикаме вака на заебанција. :)

Отсутен MJanosh

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 52
  • Race Center
Одг: CARclub Тркање во Race Center!
« Одговори #662 на: 25 Октомври 2014, 23:34:01 pm »
Finalni kvalifikacii - Istambul

-
-
-
My goal is to be No.1, everything else is just crap!
https://www.facebook.com/racecentermk

Отсутен Filip_90

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1839
 • VW Golf 5 1.9 TDI
Одг: CARclub Тркање во Race Center!
« Одговори #663 на: 26 Октомври 2014, 00:16:42 am »
Јас последниот секотор незнам да го извозам, во него сум 1 секунда поспор од Игор и ете сега ќе сум си на баксузниот број :D

Отсутен Vasil

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3759
Одг: CARclub Тркање во Race Center!
« Одговори #664 на: 26 Октомври 2014, 00:24:20 am »
Поштен си ти, не кратиш на последната шикана ;D

Пуздер да направите утре. Ваш ред е да ја браните честа на CARclub оваа недела.

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9498
Одг: CARclub Тркање во Race Center!
« Одговори #665 на: 26 Октомври 2014, 10:06:24 am »
Ја неќу моќи, а на Филип му е роденден. Другата недела здравје. ;D

Отсутен marmlad

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4206
Одг: CARclub Тркање во Race Center!
« Одговори #666 на: 26 Октомври 2014, 12:26:32 pm »
Пак сам ќе бидам?

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9498
Одг:
« Одговори #667 на: 26 Октомври 2014, 14:53:39 pm »
Aj ako mozham da uletam, ali teshko. Od 19 e ili?

Отсутен Anton

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 825
Одг: CARclub Тркање во Race Center!
« Одговори #668 на: 26 Октомври 2014, 20:44:32 pm »
Па дај скриншотчиња.

сериозно дај да ги ѕирнам, којзнае кога ќе најдам време неделава да поминам ;D
a ме копка :D
Jay Leno: Racecar driving is like sex. All men think they are good at it but...

Отсутен MJanosh

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 52
  • Race Center
Одг: CARclub Тркање во Race Center!
« Одговори #669 на: 27 Октомври 2014, 15:14:13 pm »
-
-
-
My goal is to be No.1, everything else is just crap!
https://www.facebook.com/racecentermk

Отсутен MJanosh

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 52
  • Race Center
Одг: CARclub Тркање во Race Center!
« Одговори #670 на: 29 Октомври 2014, 18:27:45 pm »
Следна стаза викендов - SILVERSTONE

-
-
-
My goal is to be No.1, everything else is just crap!
https://www.facebook.com/racecentermk

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9498
Одг: CARclub Тркање во Race Center!
« Одговори #671 на: 29 Октомври 2014, 18:29:40 pm »
Идеме пак организовано или ?


Отсутен Pal Zileri

 • Сијка Пиштолова
 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2464
Одг: CARclub Тркање во Race Center!
« Одговори #672 на: 29 Октомври 2014, 19:24:17 pm »
Сакате во петок да идеме?
www.domitalia.mk

Замисли како би ни изгледале колите по форумов да имавме нормални 5000еур месечна плата by Deni

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 13662
Одг: CARclub Тркање во Race Center!
« Одговори #673 на: 30 Септември 2023, 11:01:05 am »
Постои ова уште? Гледам Ново Лисиче се преселиле, а немам забележано јас па.

Може едно дружење да направиме