Автор Тема: Ф1 носталгија  (Прочитано 29037 пати)

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 51916
 • Махер
Одг: Ф1 носталгија
« Одговори #75 на: Септември 28, 2021, 18:29:26 pm »
Мислам дека L ќе ти е точна.

Отсутен filipv

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7511
 • и сега?
Одг: Ф1 носталгија
« Одговори #76 на: Септември 28, 2021, 21:25:05 pm »
неее, чим нема чипка ништо не праиме

Отсутен tomaso

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1457
Одг: Ф1 носталгија
« Одговори #77 на: Септември 28, 2021, 21:30:01 pm »
За пачавра можи да се најди ова :)


Edit:
Обична не dri-fit
The world holds two classes of men - intelligent men without religion, and religious men without intelligence.

Отсутен filipv

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7511
 • и сега?
Одг: Ф1 носталгија
« Одговори #78 на: Октомври 11, 2021, 14:38:08 pm »
2006, Монца, Хамилтон си ги прегледува забелешките.


Отсутен dbl.dzo

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1791
 • Alfa Romeo 147 1.9 JTD
Одг: Ф1 носталгија
« Одговори #79 на: Октомври 13, 2021, 23:05:18 pm »
Најрандом се сетив на Frentzen и решив да го објавам.


Отсутен filipv

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7511
 • и сега?
Одг: Ф1 носталгија
« Одговори #80 на: Октомври 15, 2021, 09:24:53 am »
кога возеше за џордан тајно навивав за него

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 51916
 • Махер
Одг: Ф1 носталгија
« Одговори #81 на: Ноември 17, 2021, 15:49:49 pm »
Кими кралот.

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 51916
 • Махер
Одг: Ф1 носталгија
« Одговори #82 на: Декември 08, 2021, 17:37:05 pm »
Кими кралот.

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 51916
 • Махер
Одг: Ф1 носталгија
« Одговори #83 на: Декември 16, 2021, 19:42:06 pm »


Перез лани.Присутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5919
Одг: Ф1 носталгија
« Одговори #84 на: Декември 17, 2021, 08:56:46 am »
Мислам дека L ќе ти е точна.
(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

Јас имам ваква исто бела со победите на Juan Pablo Montoya:Каков лик...

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 11546
Одг: Ф1 носталгија
« Одговори #85 на: Декември 17, 2021, 09:34:48 am »
F1 салата - марула.

Сите се испокршија.

Шумахер ќе се тепаше со Култхард во Пит стоп.

Хаос!


Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 51916
 • Махер
Одг: Ф1 носталгија
« Одговори #86 на: Декември 17, 2021, 09:43:09 am »

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 11546
Одг: Ф1 носталгија
« Одговори #87 на: Декември 17, 2021, 11:18:56 am »

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 51916
 • Махер
Одг: Ф1 носталгија
« Одговори #88 на: Декември 19, 2021, 21:38:00 pm »

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 51916
 • Махер
Одг: Ф1 носталгија
« Одговори #89 на: Декември 21, 2021, 21:49:17 pm »
Шумахер.