Автор Тема: Car wallpapers  (Прочитано 140088 пати)

Отсутен BokiCivic

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3785
 • Боинг 747
Car wallpapers
« на: Јули 11, 2011, 15:43:28 pm »
Eve tema za car wallpapers vo HD

Отсутен BokiCivic

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3785
 • Боинг 747
Одг: Car wallpapers
« Одговори #1 на: Јули 11, 2011, 15:46:59 pm »

Отсутен BokiCivic

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3785
 • Боинг 747
Одг: Car wallpapers
« Одговори #2 на: Јули 11, 2011, 15:47:19 pm »

Отсутен Lazarus

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 531
 • drive it like you stole it!
Одг: Car wallpapers
« Одговори #3 на: Јули 11, 2011, 17:35:09 pm »

Отсутен K92

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 706
Одг: Car wallpapers
« Одговори #4 на: Јули 11, 2011, 18:45:00 pm »
You have to pay attention to regular cars, and slalom through them. That's the way to drive fast.

Отсутен Schmitt

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1806
Одг: Car wallpapers
« Одговори #5 на: Јули 11, 2011, 21:33:24 pm »
Never drive faster than your Angels can fly.

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 53405
 • Махер
Одг: Car wallpapers
« Одговори #6 на: Јули 11, 2011, 23:51:15 pm »
Toooooo Шмит!!!! Е ОВА Е КОЛАТА. Ова, драги деца, е BMW. Појава. Море каква појава, две појави. Ова црно со хром и затемнети стакла. Гррррррррр! Мафија! Партал праење. Цел ден ќе ја пребришувам... Уф бре мамата ваша BMWовска што ги усравте овие работи... АААААААААААААААААААА!!!

Отсутен marjanot

 • Следен од Hammond на Инстаграм.
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10737
 • 430i
Одг: Car wallpapers
« Одговори #7 на: Јули 12, 2011, 00:12:56 am »
Toooooo Шмит!!!! Е ОВА Е КОЛАТА. Ова, драги деца, е BMW. Појава. Море каква појава, две појави. Ова црно со хром и затемнети стакла. Гррррррррр! Мафија! Партал праење. Цел ден ќе ја пребришувам... Уф бре мамата ваша BMWовска што ги усравте овие работи... АААААААААААААААААААА!!!

Релакс и сори за ОТ:


Отсутен Schmitt

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1806
Одг: Car wallpapers
« Одговори #8 на: Јули 12, 2011, 00:42:31 am »
Toooooo Шмит!!!! Е ОВА Е КОЛАТА. Ова, драги деца, е BMW. Појава. Море каква појава, две појави. Ова црно со хром и затемнети стакла. Гррррррррр! Мафија! Партал праење. Цел ден ќе ја пребришувам... Уф бре мамата ваша BMWовска што ги усравте овие работи... АААААААААААААААААААА!!!

Е Deni, тоа е колата...
Го чекам само денот кога ке ја паркирам во гаража...

Never drive faster than your Angels can fly.

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 22223
Одг: Car wallpapers
« Одговори #9 на: Јули 12, 2011, 01:44:09 am »

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 53405
 • Махер
Одг: Car wallpapers
« Одговори #10 на: Јули 12, 2011, 22:44:55 pm »« Последно менување: Јули 12, 2011, 22:49:19 pm Deni »

Отсутен BokiCivic

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3785
 • Боинг 747
Одг: Car wallpapers
« Одговори #11 на: Јули 12, 2011, 23:01:26 pm »
HOT HOT :)

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9495
Одг: Car wallpapers
« Одговори #12 на: Јули 13, 2011, 00:07:52 am »

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16632
 • Keep it 100
Одг: Car wallpapers
« Одговори #13 на: Јули 13, 2011, 00:19:36 am »
За сите љубители на БМВ на линков има ептен јаки позадини, во различни резолуции:
http://www.m3forum.net/m3forum/archive/index.php/t-296467.html

Отсутен BokiCivic

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3785
 • Боинг 747
Одг: Car wallpapers
« Одговори #14 на: Јули 13, 2011, 00:36:16 am »
Vakvi nemaat tamu:)