Автор Тема: CARclub наполни три години!  (Прочитано 27175 пати)

Отсутен Mario_306

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1177
 • Тоа ти е релативна работа...
Одг: CARclub наполни три години!
« Одговори #60 на: Ноември 15, 2013, 09:37:44 am »
Нека е за многу години... :)
Давам шлогиран дедо, или го менвам за друга недвижнина :)
;D ;D ;D

Отсутен RedEco

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4377
 • Passat B8
Одг: CARclub наполни три години!
« Одговори #61 на: Ноември 15, 2013, 16:27:25 pm »
Streken rogendeen, da se mnozat 3,6,9 godinii, pa i slednata generacija da gi cita postovite na tatkoFcitee  ;D
sfe e do sistemot, i pozicijata na popametnite vo nego.

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 28402
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: CARclub наполни три години!
« Одговори #62 на: Ноември 15, 2013, 17:44:44 pm »
ПОТСЕТУВАЊЕ

Вечерва, 15.11.2013
ГРАН КЛУБ, 21:30

Прослава на третиот роденден!;D

Отсутен Tome-Colt

 • Близок до администрацијата
 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4578
 • Муфљуз
Одг: CARclub наполни три години!
« Одговори #63 на: Ноември 15, 2013, 18:04:35 pm »
Ако може без капс лок аман! :D :D :D :D
„Јас, Филип, кењам по форуми и не треба човек ништо да ми верува. Се што пишав за брзината на возење е куп гомна од коњ.“

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33456
 • Таков е животот... јебига
Одг: CARclub наполни три години!
« Одговори #64 на: Ноември 15, 2013, 19:00:14 pm »
Ќе доаѓате?

Отсутен onak

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 15785
 • сељаторе ин ил селандроре!!
  • КАНО еко системи
Одг: CARclub наполни три години!
« Одговори #65 на: Ноември 15, 2013, 20:14:16 pm »
не... ке влетаме... :)
www.kano.com.mk
www.parno.com.mk
www.kanosistemi.com.mk
www.evtinogreenje.com.mk
https://www.facebook.com/kano.eko.sistemi
кликни на било кој, нема да утнеш, сите водат на исто место, во исто време

Отсутен Angel_1.3

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1473
 • VOLVO C30
Одг: CARclub наполни три години!
« Одговори #66 на: Ноември 15, 2013, 20:27:59 pm »
Srekjen rodenden CARclub,i ubavo da si pominete ;)

Отсутен mmm121

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3782
 • Ford Focus MKI 1.6 & MKII 1.4
Одг: Re: CARclub наполни три години!
« Одговори #67 на: Ноември 15, 2013, 20:34:44 pm »
....ние здравје догодина ке дојдеме :)

Отсутен Angel_1.3

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1473
 • VOLVO C30
Одг: CARclub наполни три години!
« Одговори #68 на: Ноември 15, 2013, 21:44:04 pm »
na 4ti :D

Отсутен Alfista

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1389
Одг: CARclub наполни три години!
« Одговори #69 на: Ноември 18, 2013, 15:28:52 pm »
Srekjan rodenden Car Club, jas nesto bev u guzva tie denovi, pa sum propustil,
aj dogodina ispratete vo PP pokani.