Автор Тема: CARclub наполни три години!  (Прочитано 27174 пати)

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 28402
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
CARclub наполни три години!
« на: Ноември 11, 2013, 08:30:26 am »
Денес CARclub полни три години!

Дечки, можам само да ви кажам дека сум неизмерно горд на сето оноа што заедно го постигнавме. CARclub е една прекрасна заедница преку која запознав луѓе кои со задоволство и гордо можам да ги наречам пријатели. Покрај заедницата, прераснавме во сериозен и читан медиум зад кој стои истата таа заедница и секој ден не мотивира сите нас да бидеме уште подобри. Зад нас има многу, а пред нас се надевам уште повеќе.

Морам да им се заблагодарам на сите кои помогнале CARclub да стигне до она ниво до кое е денес - Дени, Симо, Банзаи, Фиц, Дејвокер, Штрумфко и Кими Р - вашата несебична помош е прекрасна и ви благодарам од срце. Сите други членови - ви благодарам што сте тука секој ден, што дозволивте CARclub да стане дел од вашето секојдневие и вашиот живот.

Во изминативе три години се дружевме, се расправавме, пиевме пиво, јадевме скари, пици, пастрмајлии. Се радувавме за родендени, на свадби и за дечиња. Зад нас се скоро 1700 стории на порталот, меѓу кои повеќе до 40-тина тестови, но уште поважно, зад нас се 5868 теми на овој форум, со 539527 пораки!

Дечки, одиме понатаму. Ви благодарам уште еднаш за сета поддршка, мотивација и пријателство Докажавме дека сме најдобри, сега продолжува борбата да останеме на врвот!

Се гледаме во петок!

Отсутен sase07

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 547
Одг: CARclub наполни три години!
« Одговори #1 на: Ноември 11, 2013, 09:17:49 am »
Carclub срекен роденден да ти се множат годините

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 52789
 • Махер
Одг: CARclub наполни три години!
« Одговори #2 на: Ноември 11, 2013, 09:33:50 am »
За многу години CarClub.

Отсутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8406
 • Пичлеме
Одг: CARclub наполни три години!
« Одговори #3 на: Ноември 11, 2013, 09:34:25 am »
Среќен роденден!
Volkswagen. Gas Auto.

Отсутен Mase

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 137
Одг: CARclub наполни три години!
« Одговори #4 на: Ноември 11, 2013, 09:50:39 am »
Нека е среќен роденденот, и секоја наредна година да има се повеќе успеси!

Отсутен FilipM

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3998
 • Turbo
Одг: CARclub наполни три години!
« Одговори #5 на: Ноември 11, 2013, 10:54:31 am »
Среќен роденден, нека се множат :)
I’m so mean, I make medicine sick

Отсутен Nino-

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 453
 • Ultimate driving experience
Одг: CARclub наполни три години!
« Одговори #6 на: Ноември 11, 2013, 12:22:01 pm »
Среќен Роденден и да ни се множат годините :)

Отсутен Zvrki

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 387
Одг: CARclub наполни три години!
« Одговори #7 на: Ноември 11, 2013, 12:24:29 pm »
Ај нек се угоде за многу години :)

Отсутен BokiCivic

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3785
 • Боинг 747
Одг: CARclub наполни три години!
« Одговори #8 на: Ноември 11, 2013, 12:37:00 pm »
Среќен роденден Карклуб :)

Отсутен Allexxander

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5825
Одг: CARclub наполни три години!
« Одговори #9 на: Ноември 11, 2013, 12:39:13 pm »
Нека е среќен роденденот, за многу години, уште многу успеси и повеќе тестови проследени со видео  :)

Отсутен Chlink

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8502
 • alfa 156 1.8 t.s & alfa 159 2.4 jtdm
Одг:
« Одговори #10 на: Ноември 11, 2013, 12:44:29 pm »
Среќен нека е!

Отсутен djidji

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10241
Одг: CARclub наполни три години!
« Одговори #11 на: Ноември 11, 2013, 12:51:25 pm »
*** Среќен роденден ***

Отсутен filipv

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7471
 • и сега?
Одг: CARclub наполни три години!
« Одговори #12 на: Ноември 11, 2013, 13:12:25 pm »
нека се множат!

Отсутен Cuore Sportivo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17563
 • Alfa155 & AlfaGT
Одг: CARclub наполни три години!
« Одговори #13 на: Ноември 11, 2013, 13:31:33 pm »

Отсутен Dule_

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2764
Одг: CARclub наполни три години!
« Одговори #14 на: Ноември 11, 2013, 13:53:13 pm »
Happy birthday petrol heads а на сликава пола се дизелаши ;D ;D ;D (мала шала)