Автор Тема: Интерес за групно Dyno тестирање во Автотек Електроник 27.10.2013 9:00  (Прочитано 43374 пати)

Отсутен Pal Zileri

 • Сијка Пиштолова
 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2464
Па со Беко турбина како да го шитка скапо :D
www.domitalia.mk

Замисли како би ни изгледале колите по форумов да имавме нормални 5000еур месечна плата by Deni

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10000
Копија на Беко, тоа е најстрашното ;D
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен Zile

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6186
 • Плинаш!!!
Одг: Re: Одг: Интерес за групно Dyno тестирање во Автотек Е
« Одговори #227 на: Октомври 28, 2013, 19:50:00 pm »
Џиџи документираше све фино лепо,еве едно клипче од мене со телефон снимено,југцето извади 75кс ошто не е лошо за извозен мотор,после спремање пак ќе се мери

Чиво е југцево, прееска го видов во Хром паркирано на тротоар

Отсутен Бузуки

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6059
На џукле, тој со зеленото клио... Bad-Gamer на форумов...

Отсутен VLATKO Џентлменот

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6209
На членот Bad-Gamer,мораше да го остават во хром бидејќи немаше како да го вратат дома :D

Отсутен Zile

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6186
 • Плинаш!!!
Одг: Re: Интерес за групно Dyno тестирање во Автотек Елект
« Одговори #230 на: Октомври 28, 2013, 20:36:15 pm »
Аха ок.

Отсутен Bad-Gamer

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 430
 • Тркач! Брм брм!
  • Официјален сајт на АКК „Никола Карев“ - Скопје
Уште ли стои таму мајке ми?! :o :P
No more Project Seicento, it is gone forever... :cry:
Race Project Yugo 1150ccm3 - Gr.A so aneks - Nacional Class :)
New Project Clio 2.0 16V Sport is here, going on... :P

Just do it! :P