Автор Тема: Најгрда кола  (Прочитано 364218 пати)

Отсутен Dodo

 • Бемвекријачко Пе*ерче
 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2771
Најгрда кола
« на: 22 Јуни 2011, 23:56:38 pm »
Ајде малце обратна тема...доста беше од кола од соништата, најубава, ваква онаква. Мислам дека оваа тема брзо ќе се затвори бидејки верувам дека едногласно (со еден глас - мојот) најгрда кола евр мејд е Fiat Multipla. Мислам дека убедливо го држи првото место, па има 2 места празни (пошто нема ниедна приближно грда кола) па после идат другите!!!П.С. И на гугл.цом ако пишеш ugliest car... Мултипла е една од опциите : )))

Отсутен Jove

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3148
Одг: Најгрда кола
« Одговори #1 на: 22 Јуни 2011, 23:59:01 pm »
Koга ја видов темата реков сега ке статавам таму Мултипла,отварам гледам веќе е ставена  :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Losers always whine about their best, winners go home and fuck the prom queen :)

Отсутен Jove

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3148
Одг: Најгрда кола
« Одговори #2 на: 23 Јуни 2011, 00:02:58 am »


 
;) :D
« Последно менување: 23 Јуни 2011, 00:06:27 am JoveVW »
Losers always whine about their best, winners go home and fuck the prom queen :)

Отсутен Dodo

 • Бемвекријачко Пе*ерче
 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2771
Одг: Најгрда кола
« Одговори #3 на: 23 Јуни 2011, 00:04:44 am »
реков... има конкуренција тука, али ugliest production car ever made - Fiat Multipla!!!

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16664
 • Keep it 100
Одг: Најгрда кола
« Одговори #4 на: 23 Јуни 2011, 00:16:36 am »
Pontiac Aztec
Raliant Regal
Weber Supercar
BMW 1-serries 2011Отсутен Chlink

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8517
 • alfa 156 1.8 t.s & alfa 159 2.4 jtdm
Одг: Најгрда кола
« Одговори #5 на: 23 Јуни 2011, 00:21:13 am »
Од ова погрдо мислам дека нема...(ама само мислам)


Отсутен Dodo

 • Бемвекријачко Пе*ерче
 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2771
Одг: Најгрда кола
« Одговори #6 на: 23 Јуни 2011, 00:27:50 am »
а мора тука да се споменат и Ssang Yong или како и да се викаат


Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16664
 • Keep it 100
Одг: Најгрда кола
« Одговори #7 на: 23 Јуни 2011, 00:39:25 am »
Aston Martin Lagonda
AMC Gremlin
AMC Pacer
 ;D ;D ;D ;D ;D


Отсутен SaleSk

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6103
 • 69
Одг: Најгрда кола
« Одговори #8 на: 23 Јуни 2011, 01:06:59 am »
По мене врвот е веќе на врвот :) Мултиплата...Не можам а да не го споменам и ова конзервиче:Исто така за мој вкус погробарска и поморбидна кола од оваа нема:Dusevno bolniot covek nikogas ne napagja bez pricina.Po toa se razlikuva od normalnite ludje.

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54808
 • Махер
Одг: Најгрда кола
« Одговори #9 на: 23 Јуни 2011, 01:16:55 am »
Гем. Сет. Меч.

Отсутен The Boy Next Door

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 492
 • Pug 205 GTI - the drive of your life !
Одг: Најгрда кола
« Одговори #10 на: 23 Јуни 2011, 01:56:35 am »
Зашто избрзувате,а ова ;D ;D ;D
« Последно менување: 23 Јуни 2011, 01:59:52 am The Boy Next Door »
Не возам брзо, ниско летам.

Отсутен VLATKO Џентлменот

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6214
Одг: Најгрда кола
« Одговори #11 на: 23 Јуни 2011, 02:12:49 am »
1.VW Thing pogrdo amin  ::)

Отсутен Pal Zileri

 • Сијка Пиштолова
 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2464
Одг: Најгрда кола
« Одговори #12 на: 23 Јуни 2011, 03:13:35 am »
Multipla без конкуренција :D
www.domitalia.mk

Замисли како би ни изгледале колите по форумов да имавме нормални 5000еур месечна плата by Deni

Отсутен BokiCivic

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3795
 • Боинг 747
Одг: Најгрда кола
« Одговори #13 на: 23 Јуни 2011, 09:42:37 am »
Definitivno ja grdo auto sto mozele Nissan da go napravat


Отсутен osmica8

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 11708
 • Архитект
Одг: Најгрда кола
« Одговори #14 на: 23 Јуни 2011, 09:47:42 am »
Има уште една што сите ја заборавате....................