Автор Тема: Продавам/Менувам велосипед Cross GRX 9 27,5"  (Прочитано 838 пати)

Отсутен t0m1cA

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3267
Продавам/Менувам велосипед Cross GRX 9 27,5"
« на: 02 Февруари 2024, 17:41:03 pm »
Се продава велосипедот или менува за L, 29" со моја доплата.
Втор сопственик сум, купен е од еден кабадаја битолски @martin_bt 🤣
Од нов има поминато едвај 500км, Мартин има ставено други гуми, се гледа на сликите, па го купив јас и лепша половина едвај 30км има извозено од тогаш. Во беспрекорна состојба е со исклучок на прашината, ќе го исперам за новиот сопственик. :P
На линкот подетално инфо: https://www.crosscycle.com/en/catalog/mtb-5/275-grx-9-2022-211.html

Цена: 27000ден., подложна на договор.
Отсутен t0m1cA

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3267
Одг: Продавам/Менувам велосипед Cross GRX 9 27,5"
« Одговори #1 на: 08 Февруари 2024, 07:24:50 am »
Bump

Отсутен t0m1cA

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3267
Одг: Продавам/Менувам велосипед Cross GRX 9 27,5"
« Одговори #2 на: 16 Февруари 2024, 12:44:39 pm »
Обнова!

Отсутен t0m1cA

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3267
Одг: Продавам/Менувам велосипед Cross GRX 9 27,5"
« Одговори #3 на: 25 Февруари 2024, 19:13:26 pm »
Обнова, ако е некој заинтересиран убав попуст ќе направам.

Отсутен t0m1cA

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3267
Одг: Продавам/Менувам велосипед Cross GRX 9 27,5"
« Одговори #4 на: 06 Март 2024, 12:33:29 pm »
26.000ден.

Отсутен t0m1cA

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3267
Одг: Продавам/Менувам велосипед Cross GRX 9 27,5"
« Одговори #5 на: 26 Март 2024, 17:05:41 pm »
Bump