Druze ovie od stop go se prevaranti , kakov vaucer da kupam koga neznam koja e cenata na gumite, lele kakva bezveze finta kupi vaucer od 2000 sto kosta 1100 a neznam ni za sto ke go iskoristam.Llele vakvi preavari mi se preku glava.Abe covece daj cena koja e na gumite karjna i da se resime kakvi vauceri kakvi gluposti.i uste pisuva na sajtov treba 1kupon kupen za ponudata da bide validna .Koj bednici se ej ne mi se veruva !!!!.
A ovoj osmica8 e sigurno gazdata ili vraboten vo stop go pa utre ke odel 16 gumi da kupi

pa i uste aj da se sobereme sleper da mu kupime kakov moron covece.
Znaci ova forumov e ko reklama5 a ne forum.Hankook bile gumi , abe toa e steta na plasticarska ulica da gi prodavas , casive plasticni za kafe se bolji coece