Автор Тема: Вградување на звучна изолација (Peugeot 407)  (Прочитано 11293 пати)

Отсутен Strujata85

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 249
Одг: Вградување на звучна изолација (Peugeot 407)
« Одговори #45 на: Март 21, 2014, 05:11:21 am »
Bravooo . . . ;)
Живејте го животот, бидејќи има рок на траење . . .

Отсутен sasemkd

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 81
Одг: Вградување на звучна изолација (Peugeot 407)
« Одговори #46 на: Март 23, 2021, 23:13:51 pm »
Od kade e kupen materijalot?