Автор Тема: Кружна трка Кичево  (Прочитано 3072 пати)

Отсутен Jove

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3150
Кружна трка Кичево
« на: Мај 22, 2011, 11:20:01 am »
Еве некоја слика од тоа што се дешаваше кичево :)

Hobby класата:
A класата:

Сликите се сликани со телефон! :-[Losers always whine about their best, winners go home and fuck the prom queen :)

Отсутен Dean

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1322
Одг: Кружна трка Кичево
« Одговори #1 на: Мај 22, 2011, 11:39:17 am »
сликите се супер Јове, стазата е за никаде, дури мислам и дека е веќе небезбедна за возење. Никогаш не сум бил на стазата во Кичево, ама дури сега гледам колку назад ни е авто мото спортот во Македонија, ако за брзо некој соодветен човек не ја преземе ќе ја изгубиме и оваа единствена стаза што ја имаме

Отсутен Jove

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3150
Одг: Кружна трка Кичево
« Одговори #2 на: Мај 22, 2011, 12:23:16 pm »
Стазата е убава, али неможе да се рече дека е најсредена!
Али боксот е катастрофа,гледаш и самиот на сликите !
Околу стазата затревено е не очистено!
Стазата е под закуп на АККНК мислам
Losers always whine about their best, winners go home and fuck the prom queen :)

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10650
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: Кружна трка Кичево
« Одговори #3 на: Мај 22, 2011, 12:47:30 pm »
Па добар, ти е телефонот бе...

Отсутен Jove

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3150
Одг: Кружна трка Кичево
« Одговори #4 на: Мај 22, 2011, 13:35:37 pm »
Па добар, ти е телефонот бе...
Aрен е,зависи и од тоа како сликаш,некогаш поматни некогаш почисти ги вад.
Ете таа последната,без “автофокус“ слкав и матна испадна,изгледа сум мрднал со раката. :-\
« Последно менување: Мај 22, 2011, 13:58:35 pm JoveVW »
Losers always whine about their best, winners go home and fuck the prom queen :)

Отсутен velestrumf

 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20301
Одг: Кружна трка Кичево
« Одговори #5 на: Мај 22, 2011, 13:52:13 pm »
Интер... пункција, не е - заебанција(!?%@).:)
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен Jove

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3150
Одг: Кружна трка Кичево
« Одговори #6 на: Мај 22, 2011, 13:58:49 pm »
Интер... пункција, не е - заебанција(!?%@).:)
Јас си средив :D
Losers always whine about their best, winners go home and fuck the prom queen :)