Автор Тема: VW GOLF MK5  (Прочитано 50109 пати)

Отсутен darko mk5

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3603
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,7477.0.html
Одг: VW GOLF MK5
« Одговори #15 на: 08 Февруари 2013, 23:16:33 pm »
use nekoja fotka od traktorcheto


troa boja na dolniot del na branikot

______________________________________
Code: MK1 Project: http://forum.carclub.mk/index.php/topic,10578.0.html

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9999
Одг: VW GOLF MK5
« Одговори #16 на: 08 Февруари 2013, 23:18:45 pm »
Намали резолуција на сликиве, лебати :)
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен darko mk5

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3603
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,7477.0.html
Одг: VW GOLF MK5
« Одговори #17 на: 08 Февруари 2013, 23:21:51 pm »
pardon :) namaleni, have mercy taze dete sum kje naucam :))

______________________________________
Code: MK1 Project: http://forum.carclub.mk/index.php/topic,10578.0.html

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9999
Одг: VW GOLF MK5
« Одговори #18 на: 08 Февруари 2013, 23:24:36 pm »
Не те карам де, само да ти укажам :)

Иначе добредојде на форумов, а Голф ко Голф :D
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен darko mk5

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3603
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,7477.0.html
Одг: VW GOLF MK5
« Одговори #19 на: 08 Февруари 2013, 23:27:09 pm »
dobro najdov :) od kal da e golf da e :)

______________________________________
Code: MK1 Project: http://forum.carclub.mk/index.php/topic,10578.0.html

Отсутен DzOle

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 381
Одг: VW GOLF MK5
« Одговори #20 на: 08 Февруари 2013, 23:39:23 pm »


Noo New Model Cars...I'm Riding Old SchoOl !!!

Отсутен edonos

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3557
Одг: VW GOLF MK5
« Одговори #21 на: 09 Февруари 2013, 01:25:44 am »
Добредојде,пријатен престој и уживај си со аутцето.;D
People should not fear their government.The goverment should fear its people.

Отсутен bu11yboy

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 812
Одг: VW GOLF MK5
« Одговори #22 на: 09 Февруари 2013, 02:29:50 am »
Добар престој со здравје да си го тераш :D

Отсутен Спенсер

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7300
Одг: VW GOLF MK5
« Одговори #23 на: 09 Февруари 2013, 02:35:06 am »
use plin mu fali :)

p.s. samo ako ne si dzandar :))

Јас имам плин на вакво голфче :) Повели кога сакаш, ќе свртиме едно кругче :) 

Отсутен Tommy

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7004
Одг: VW GOLF MK5
« Одговори #24 на: 09 Февруари 2013, 02:41:40 am »
Уште едно црно Голфче 5-ка .... добредојде....

Отсутен Rakun4e

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9208
 • Аstra la vista baby !
Одг: VW GOLF MK5
« Одговори #25 на: 09 Февруари 2013, 02:55:49 am »
use plin mu fali :)

p.s. samo ako ne si dzandar :))

 :D :D :D

П.С. Џандар сум, ти ја имам таблицата, мисли му ја  ;)

Мала шала  :D

Поздрав и уживај  ;)

Отсутен bu11yboy

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 812
Одг: VW GOLF MK5
« Одговори #26 на: 09 Февруари 2013, 03:40:43 am »
П.С. Џандар сум, ти ја имам таблицата, мисли му ја  ;)
да ти позајмам ротационо или како ?  ;)

Отсутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8536
 • Пичлеме
Одг: VW GOLF MK5
« Одговори #27 на: 09 Февруари 2013, 03:54:19 am »
Убоо Голфче. Секој Фолсваген е добредојден, иако се плука на велико по него (зад добар коњ се крева прашина) :D
Имај интересно тепање време на форумов :)

Отсутен DARK MK1 GTI

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5107
Одг: VW GOLF MK5
« Одговори #28 на: 09 Февруари 2013, 15:14:34 pm »
dobro dojde ubavo golfce standard za sekoj den :) merak

Отсутен Need4Speed

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 533
 • VW in my heart
Одг: VW GOLF MK5
« Одговори #29 на: 12 Февруари 2013, 14:40:46 pm »
Da ti posakam i ja dobredojde ;)