Автор Тема: WRC Season 2013  (Прочитано 15933 пати)

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9492
Одг: WRC Season 2013
« Одговори #75 на: Мај 05, 2013, 21:27:07 pm »

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16378
 • Keep it 100
Одг: WRC Season 2013
« Одговори #76 на: Мај 06, 2013, 01:07:01 am »
Ајде по 50 евра! ;D

Отсутен mmm121

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3799
 • Ford Focus MKI 1.6 & MKII 1.4
Одг: Re: WRC Season 2013
« Одговори #77 на: Мај 06, 2013, 01:10:50 am »
Тоа само кај нас го има

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16378
 • Keep it 100
Одг: WRC Season 2013
« Одговори #78 на: Мај 31, 2013, 16:00:02 pm »

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16378
 • Keep it 100
Одг: WRC Season 2013
« Одговори #79 на: Мај 31, 2013, 21:23:49 pm »

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9492
Одг: WRC Season 2013
« Одговори #80 на: Јуни 20, 2013, 22:26:59 pm »

Отсутен Filip_90

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1839
 • VW Golf 5 1.9 TDI
Одг: WRC Season 2013
« Одговори #81 на: Јули 05, 2013, 10:46:13 am »
Што убаво си иде :)

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9492
Одг: WRC Season 2013
« Одговори #82 на: Јули 25, 2013, 21:50:48 pm »Отсутен Vasil

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3758
Одг: WRC Season 2013
« Одговори #83 на: Август 02, 2013, 22:39:04 pm »
Рели Финска е во тек
малку онборд

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9492
Одг: WRC Season 2013
« Одговори #84 на: Август 02, 2013, 22:49:18 pm »
И малку поредок после вториот ден.


Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9492
Одг: WRC Season 2013
« Одговори #85 на: Август 04, 2013, 10:53:42 am »
Заврши релито, Ожие убедливо си ја однесе победата. На последните неколку етапи возеше со резерва затоа што немаше потреба од преземање на ризик кога и онака си бегаше доста. Секоја чест батка, тоа е муж.
 
Отсутен Vasil

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3758
Одг: WRC Season 2013
« Одговори #86 на: Август 04, 2013, 16:44:30 pm »
извештајот од последните етапи:Инаку на статијата има печатна грешка кај поените за тимот на Цитроен.

Отсутен MKDPetar

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 589
Одг: WRC Season 2013
« Одговори #87 на: Август 04, 2013, 18:40:53 pm »

Отсутен kire95

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 816
Одг: WRC Season 2013
« Одговори #88 на: Август 05, 2013, 16:41:57 pm »
Најнова косалица за секаква употреба дечково стварно нема среќа

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 21544
Одг: WRC Season 2013
« Одговори #89 на: Август 08, 2013, 13:53:07 pm »