Автор Тема: WRC Season 2013  (Прочитано 15936 пати)

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9492
Одг: WRC Season 2013
« Одговори #15 на: Јануари 16, 2013, 11:40:48 am »
Day one results.« Последно менување: Јануари 16, 2013, 19:33:22 pm Igor »

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9492
Одг: WRC Season 2013
« Одговори #16 на: Јануари 17, 2013, 11:49:23 am »
Се извинувам за трипл пост.
Еве видео од првиот ден.


Отсутен DARK MK1 GTI

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5107
Одг: WRC Season 2013
« Одговори #17 на: Јануари 17, 2013, 19:05:45 pm »
a kade moze da gledame na tv ?

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9492
Одг: WRC Season 2013
« Одговори #18 на: Јануари 17, 2013, 22:32:13 pm »
Незнам, можно е на еуроспорт да има. Јас си чекам па другиот ден гледам на youtube. :)


Btw..

Day 2:

Отсутен Filip_90

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1839
 • VW Golf 5 1.9 TDI
Одг: WRC Season 2013
« Одговори #19 на: Јануари 17, 2013, 23:06:44 pm »
Викаа оваа година ке имало пренос, па незнам што бидна и дали воопшто има ...
Инаку добро се покажува полцево како за прв пат :)

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16378
 • Keep it 100
Одг: WRC Season 2013
« Одговори #20 на: Јануари 17, 2013, 23:23:19 pm »

Отсутен Filip_90

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1839
 • VW Golf 5 1.9 TDI
Одг: WRC Season 2013
« Одговори #21 на: Јануари 17, 2013, 23:32:42 pm »
Ова кратко а јако   :D

Отсутен DARK MK1 GTI

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5107
Одг: WRC Season 2013
« Одговори #22 на: Јануари 18, 2013, 01:32:29 am »
haha go iscisti snegot

Отсутен Спенсер

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6570
Одг: WRC Season 2013
« Одговори #23 на: Јануари 18, 2013, 02:03:26 am »
Еј овој Лоеб веќе досаден е -.-

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9492
Одг: WRC Season 2013
« Одговори #24 на: Јануари 18, 2013, 10:04:20 am »Отсутен S16-HGT

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4444
 • НУКЛЕАРЕН КОМАРЕЦ
Одг: WRC Season 2013
« Одговори #25 на: Јануари 18, 2013, 10:27:43 am »
Еј овој Лоеб веќе досаден е -.-

Таман си е  ;)

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9492
Одг: WRC Season 2013
« Одговори #26 на: Јануари 18, 2013, 20:22:56 pm »
Day 3:

Хирвонен изгледа уште има проблеми со снегов, се надевам ќе биде подобар на сувите стази, Новиков одличен! 
Прокоп го држи 10-то место, ни горе ни долу.  ;D
Лоеб изјавил дека не ризикува, само за забава вози (на забавава и нема крај, ГИ УТЕПА).


Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16378
 • Keep it 100
Одг: WRC Season 2013
« Одговори #27 на: Јануари 18, 2013, 20:31:02 pm »


Лоеб го зголеми водството пред Себастијан Ожие на Рели Монте Карло

http://www.carclub.mk/2013/01/18/loeb-go-zgolemi-vodstvoto-pred-sebastijan-ozie-na-reli-monte-karlo/

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9492
Одг: WRC Season 2013
« Одговори #28 на: Јануари 19, 2013, 10:44:11 am »
Day 3 video:Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9492
Одг: WRC Season 2013
« Одговори #29 на: Јануари 19, 2013, 16:53:29 pm »
Се извинувам за дупли пост.
Премногу добро возеше Новиков, ми беше еден од фаворитите, и сега ова :    >:(