Автор Тема: !!! NOVO !!! AVTO KOZMETIKA VO DOG SECURITY  (Прочитано 17266 пати)

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
!!! NOVO !!! AVTO KOZMETIKA VO DOG SECURITY
« на: 12 Април 2011, 21:58:26 pm »
Novitet vo DOG SECURITY - kompletna programa na FERAL,HEKO,FREEPLAST,BRIO,AUTO-GS   

http://www.dogsecurity.mk/component/virtuemart/category/10/%D0%90%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%B7%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0.html

[датотека избришана од администраторот]
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk

Отсутен gOJDO

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7692
 • Хорска Секција
Одг: !!! NOVO !!! AVTO KOZMETIKA VO DOG SECURITY
« Одговори #1 на: 12 Април 2011, 23:49:17 pm »
Ај честито, нека е со среќа.

Имав прилика да наминам за време на формирањето на авто-козметичкото студио. Има одличен асортиман на производи дури и за најпребирливите купувачи.
Ум шо идит отпосле не јет ум!

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
Одг: !!! NOVO !!! AVTO KOZMETIKA VO DOG SECURITY
« Одговори #2 на: 12 Април 2011, 23:54:20 pm »
Ај честито, нека е со среќа.

Имав прилика да наминам за време на формирањето на авто-козметичкото студио. Има одличен асортиман на производи дури и за најпребирливите купувачи.

Blagodarime za cestitkite.
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk

Отсутен Dean

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1341
Одг: !!! NOVO !!! AVTO KOZMETIKA VO DOG SECURITY
« Одговори #3 на: 12 Април 2011, 23:58:19 pm »
сега разгледав на страната, одличен асортиман браво, ме интересира дали ќе може да се најдат дефлектори за прозорци за ford puma од heko?

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
Одг: !!! NOVO !!! AVTO KOZMETIKA VO DOG SECURITY
« Одговори #4 на: 13 Април 2011, 00:49:20 am »
сега разгледав на страната, одличен асортиман браво, ме интересира дали ќе може да се најдат дефлектори за прозорци за ford puma од heko?

Sekako deka moze,samo te molam pisi mi tocno godina na proizvodstvo.
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk

Отсутен Dean

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1341
Одг: !!! NOVO !!! AVTO KOZMETIKA VO DOG SECURITY
« Одговори #5 на: 13 Април 2011, 14:00:13 pm »
сега разгледав на страната, одличен асортиман браво, ме интересира дали ќе може да се најдат дефлектори за прозорци за ford puma од heko?

Sekako deka moze,samo te molam pisi mi tocno godina na proizvodstvo.

произведена е 1997 година, од првите пуми

Отсутен KaZaN

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3823
 • Шуруп Мајстор
  • Шуруп Мајстор
Одг: !!! NOVO !!! AVTO KOZMETIKA VO DOG SECURITY
« Одговори #6 на: 13 Април 2011, 16:32:41 pm »
ја сум исто заинтересиран за дефлектори од HEKO... Ми треба за Опел Астра Х? комплет за сите 4 врати? дали има и која би била цената?

btw аирлија нека е, нек се угоде! :)
« Последно менување: 13 Април 2011, 16:54:12 pm KaZaN »

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
Одг: !!! NOVO !!! AVTO KOZMETIKA VO DOG SECURITY
« Одговори #7 на: 13 Април 2011, 20:33:19 pm »
сега разгледав на страната, одличен асортиман браво, ме интересира дали ќе може да се најдат дефлектори за прозорци за ford puma од heko?

Sekako deka moze,samo te molam pisi mi tocno godina na proizvodstvo.

произведена е 1997 година, од првите пуми


Vo momentov nema,dokolku stigne nesto vo skoro vreme ke bides obavesten.
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk

Отсутен Cuore Sportivo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17675
 • Alfa155 & AlfaGT
Одг: !!! NOVO !!! AVTO KOZMETIKA VO DOG SECURITY
« Одговори #8 на: 26 Април 2011, 13:31:44 pm »
 Ферал ме изненадија со квалитет. До сега сум зел: патосници, течност за гуми ( нема подобро на пазаров) освежувачи, еленска кожа, продужни кабли за акумулатор, течност за прскаклки и последното paint cleaner. До сега све што сум купил е со врвен квалитет, следно што треба да земам е нано восок и верувам дека е перфектен. Свака им част.

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
Одг: !!! NOVO !!! AVTO KOZMETIKA VO DOG SECURITY
« Одговори #9 на: 29 Април 2011, 21:20:49 pm »
Ферал ме изненадија со квалитет. До сега сум зел: патосници, течност за гуми ( нема подобро на пазаров) освежувачи, еленска кожа, продужни кабли за акумулатор, течност за прскаклки и последното paint cleaner. До сега све што сум купил е со врвен квалитет, следно што треба да земам е нано восок и верувам дека е перфектен. Свака им част.


FERAL  se polni i pakuva vo istata fabrika kade sto se polni i pakuva SONAX ,taka da kvalitetot e stvarno na nivo - nema zbor
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk

Отсутен Filip

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 176
Одг: !!! NOVO !!! AVTO KOZMETIKA VO DOG SECURITY
« Одговори #10 на: 06 Мај 2011, 03:26:10 am »
Ферал ме изненадија со квалитет. До сега сум зел: патосници, течност за гуми ( нема подобро на пазаров) освежувачи, еленска кожа, продужни кабли за акумулатор, течност за прскаклки и последното paint cleaner. До сега све што сум купил е со врвен квалитет, следно што треба да земам е нано восок и верувам дека е перфектен. Свака им част.


FERAL  se polni i pakuva vo istata fabrika kade sto se polni i pakuva SONAX ,taka da kvalitetot e stvarno na nivo - nema zbor

Kazi mi brisacite sto se 3g....po dobri se od onie aeroTwin sto gi namestime na lancerot?zsega za sega dobro brisat.....odlicni se...no ...dali se ovie po dobri ?(Feral 3G)

Отсутен Dean

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1341
Одг: !!! NOVO !!! AVTO KOZMETIKA VO DOG SECURITY
« Одговори #11 на: 06 Мај 2011, 09:51:46 am »
има нешто ново за дефлекторите за пумава ?

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
Одг: !!! NOVO !!! AVTO KOZMETIKA VO DOG SECURITY
« Одговори #12 на: 11 Мај 2011, 13:17:08 pm »
има нешто ново за дефлекторите за пумава ?

Seuste ne,stom stignat -ke bides obavesten...Pozdrav
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
Одг: !!! NOVO !!! AVTO KOZMETIKA VO DOG SECURITY
« Одговори #13 на: 11 Мај 2011, 13:19:24 pm »
Ферал ме изненадија со квалитет. До сега сум зел: патосници, течност за гуми ( нема подобро на пазаров) освежувачи, еленска кожа, продужни кабли за акумулатор, течност за прскаклки и последното paint cleaner. До сега све што сум купил е со врвен квалитет, следно што треба да земам е нано восок и верувам дека е перфектен. Свака им част.


FERAL  se polni i pakuva vo istata fabrika kade sto se polni i pakuva SONAX ,taka da kvalitetot e stvarno na nivo - nema zbor

Kazi mi brisacite sto se 3g....po dobri se od onie aeroTwin sto gi namestime na lancerot?zsega za sega dobro brisat.....odlicni se...no ...dali se ovie po dobri ?(Feral 3G)


Iskreno - seuste ni e mnogu nova kolekcijata na feral za da moze da napravime sporedba,no kako i da e Aero Twin vo nieden slucaj ne bil los,site se ekstra zadovolni od toj brisac i plus cenata mu e top.
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk

Отсутен Dean

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1341
Одг: !!! NOVO !!! AVTO KOZMETIKA VO DOG SECURITY
« Одговори #14 на: 11 Мај 2011, 22:38:10 pm »
има нешто ново за дефлекторите за пумава ?

Seuste ne,stom stignat -ke bides obavesten...Pozdrav

фала дечки, чекам известување. Да не им правам промет на грциве од карнер :)