Автор Тема: ЕСЕНСКА АКЦИЈА: CARclub во секој дом!  (Прочитано 14127 пати)

Отсутен Prcot

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 3409
  • Samo VW je auto!
Одг: ЕСЕНСКА АКЦИЈА: CARclub во секој дом!
« Одговори #15 на: Ноември 05, 2012, 11:14:45 am »
Се е добро само уште да постоеше инвајт на Фејсбук страницата на Карклуб!
GTI je zmaj