Автор Тема: Местење фолии на автомобил!  (Прочитано 24974 пати)

Отсутен smole

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 2627
Одг: Местење фолии на автомобил!
« Одговори #60 на: Мај 04, 2020, 20:57:41 pm »
Каде во Скопје квалитетно лепат фолии?

Уште поточно проѕирни, ако мења.