Автор Тема: Преносен компјутер до 30.000 ден  (Прочитано 26870 пати)

Отсутен nsx-r

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9217
Одг: Преносен компјутер до 30.000 ден
« Одговори #210 на: 22 Февруари 2013, 02:25:50 am »
за 500 евра,ТОП
гејминг машина склопена во лап-топ,уште некоја подлога со голем кулер да земеш и цепај :)

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9498
Одг: Преносен компјутер до 30.000 ден
« Одговори #211 на: 11 Јуни 2013, 22:55:41 pm »
Ај да не отварам нова тема, пуштете понуди за лаптоп  ~20 000 денари, за другарка. ;D

Отсутен VLATKO Џентлменот

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6214
Одг: Преносен компјутер до 30.000 ден
« Одговори #212 на: 11 Јуни 2013, 23:03:05 pm »
Ај да не отварам нова тема, пуштете понуди за лаптоп  ~20 000 денари, за другарка. ;D
http://www.niko.com.mk/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=945&virtuemart_category_id=36&Itemid=385

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9498
Одг: Преносен компјутер до 30.000 ден
« Одговори #213 на: 11 Јуни 2013, 23:06:48 pm »
За така ги гледав, него со дилериве некое попуфче да најдеме ако може. ;D

Отсутен Cuore Sportivo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17676
 • Alfa155 & AlfaGT