Автор Тема: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD  (Прочитано 136086 пати)

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 610
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #330 на: 04 Февруари 2021, 15:42:52 pm »
Здраво,изработени по мерка, со 2г гаранција и наша монтажа се 4500ден.

Отсутен str

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 5
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #331 на: 01 Мај 2021, 20:15:42 pm »
дали кај сите универзални навлаки за седиштата од позади има само една навлака или има некои и за делива задна клупа?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 610
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #332 на: 04 Мај 2021, 11:14:51 am »
Imame i za deliva klupa, odnosno samo gore, ili i gore i dole.

Отсутен Мартин_91

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 446
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #333 на: 11 Јануари 2022, 22:37:43 pm »
Здраво, навлаки за Пунто мк2 со 5 врати, ме интересира колку се универзални, колку се по мерка со монтажа. Колку време треба да се остави колата, треба ли да се закаже?

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 610
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #334 на: 13 Јануари 2022, 09:17:50 am »
Здраво, изработени по мерка, со 2г гаранција, и наша монтажа од авто тапацир материјали се 3300ден. Во понуда за истата цена имаме и еко кожа но е без гаранција заради можноста многу лесно да се оштети физички (фармерки, саат, и тд). Универзални имаме 2 типа за истото возило, модел Делта 1400ден, модел Алфа 2000ден. Монтажата на универзалните се закажува а на типските, мора да поминеш да избереш материјали па да се договориме за монтажа. Ако не си во можност да поминеш, резервирај термин на 075 391 391. Поздрав

Отсутен Tonyo

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 10
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #335 на: 01 Април 2023, 12:48:20 pm »
Здраво имам митсубиши лансер ако може цена за
1.Универзални навлаки
2.Кроени по мерка навлаки

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 610
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #336 на: 02 Април 2023, 11:44:12 am »
За лансер универзални кои плус/минус ќе бидат добри, се од 2000 до 3000ден. Кроени по мерка со монтажа и 2год гаранција, автотапацир материјал 6000ден, еко кожа 7000ден.

Отсутен Аквариус

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 1
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #337 на: 23 Април 2023, 07:29:55 am »
Здраво да прашам за голф 5 2007/8год цена на универзални и кроени по мерка навлаки

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 610
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #338 на: 30 Април 2023, 10:18:55 am »
Zdravo, univerzalni koi bi odgovarale, imame 2000den so popust negde 1400den bi dosle, samo plavo i crveno ima, drugi imame exclusive model 1990den, kombinacija eko koza od strana materijal vo sredina 2500den, i celosni od eko koza 2950den, toa e ponudata na univerzalni. Tipski po merka izraboteni, od materijali 6000den, eko kozha 7000den.

Отсутен VasKir79

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 1
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #339 на: 16 Октомври 2023, 14:07:56 pm »
Здраво, навлаки за Фиат Браво 2, од 2009, дали има универзални (само не со еко-кожа) и колку се типски со монтажа? Фала однапред

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 610
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #340 на: 20 Октомври 2023, 09:05:51 am »
Здраво, навлаки за Фиат Браво 2, од 2009, дали има универзални (само не со еко-кожа) и колку се типски со монтажа? Фала однапред

Универзални не продаваме, по мерка има 6500ден се.

Отсутен Кољо

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 179
  • MVP Ring
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #341 на: 01 Март 2024, 16:25:24 pm »
За Гранде Пунто навлаки?

Sent from my LM-V450 using Tapatalk


Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 610
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #342 на: 05 Март 2024, 10:45:03 am »
Zdravo , za zhal, nie prestanavme da proizveduvame navlaki, i celiot focus na proizvodstvoto e staven na tepisonski patosnici, taka da so navlaki ne bi mozel da ve usluzam veke.

Отсутен MarceCvarce

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8809
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #343 на: 05 Март 2024, 11:21:16 am »
Koja e cena za Grand C4 Spacerourer tepisonski navlaki? I gumena tipska patosnica za bagaznik?

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 610
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #344 на: 05 Март 2024, 12:46:14 pm »
Tepisonski patosnici , 1350den ili 1899den zavisno od kvalitetot na materijalot. Gumena za bagaznik 2600den.