Автор Тема: Компјутерски игрици  (Прочитано 414011 пати)

Отсутен Molec

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 4726
  • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: Компјутерски игрици
« Одговори #2760 на: 21 Мај 2024, 14:27:14 pm »
Insurgency: Sandstorm - редовно коа сакам да се испуцам
Ready Or Not - до пола сум глеам со високи оцени да ги поминувам стазите
Invincible - изненадувачки интересна ми е, иако е walking simulator

Штом ги завршам, планирам:
Ghost of Tsushima
F-4 Phantom да го научам за DCS


Отсутен velestrumf

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 20613
Одг: Компјутерски игрици
« Одговори #2761 на: 04 Јули 2024, 09:31:17 am »
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.