Автор Тема: некои од возилата со вградени клима фолии!!!  (Прочитано 41427 пати)

Отсутен ACE A3

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 216
Одг: некои од возилата со вградени клима фолии!!!
« Одговори #30 на: Мај 28, 2012, 20:30:31 pm »
mnogu dobro izleze

сакам и напреееед :) така ќе биде комплетен, денес немав време да отидам да прашам за атест ама утре ако најдам време ќе одам
zavrsi rabota i pomini

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 53200
 • Махер
Одг: некои од возилата со вградени клима фолии!!!
« Одговори #31 на: Мај 28, 2012, 20:32:38 pm »
Раткапни се мењаат, мотор потешко! :)

Отсутен Tuning

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 126
Одг: некои од возилата со вградени клима фолии!!!
« Одговори #32 на: Мај 28, 2012, 21:22:05 pm »
so van dzonson nema zafrkancii pozdrav do niv uste ednas ke kazam deka najdobrite luge za folija sobrani na edno mesto

Отсутен ACE A3

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 216
Одг: некои од возилата со вградени клима фолии!!!
« Одговори #33 на: Мај 28, 2012, 21:47:45 pm »
Fala fala da pomines koa mozes

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 53200
 • Махер
Одг: некои од возилата со вградени клима фолии!!!
« Одговори #34 на: Мај 28, 2012, 23:57:31 pm »
Стигна мерач?

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10651
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: некои од возилата со вградени клима фолии!!!
« Одговори #35 на: Октомври 25, 2012, 17:31:00 pm »
Случајно улетав... и коа гледам Маестро Аце му става фолии на Ауди А8 ТДИ до 101 000 евра :)

Отсутен nsx-r

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9216
Одг: некои од возилата со вградени клима фолии!!!
« Одговори #36 на: Октомври 25, 2012, 18:51:14 pm »
и ти му седна да го возиш :D
хахаха

Отсутен ACE A3

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 216
Одг: некои од возилата со вградени клима фолии!!!
« Одговори #37 на: Октомври 26, 2012, 19:27:22 pm »
audivo e u p.m sekoja cest

Отсутен ACE A3

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 216
Одг: некои од возилата со вградени клима фолии!!!
« Одговори #38 на: Октомври 26, 2012, 19:27:55 pm »
ako ne e RIKI koj moze da e

Отсутен onak

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 15785
 • сељаторе ин ил селандроре!!
  • КАНО еко системи
Одг: некои од возилата со вградени клима фолии!!!
« Одговори #39 на: Ноември 20, 2012, 10:19:51 am »
рики... те личи бе брат... зимај одма.. купуј го... :)
www.kano.com.mk
www.parno.com.mk
www.kanosistemi.com.mk
www.evtinogreenje.com.mk
https://www.facebook.com/kano.eko.sistemi
кликни на било кој, нема да утнеш, сите водат на исто место, во исто време

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16640
 • Keep it 100
Одг: некои од возилата со вградени клима фолии!!!
« Одговори #40 на: Ноември 20, 2012, 12:03:25 pm »
Рики, во ова можеш и во гепек да клецаш!

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10651
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: некои од возилата со вградени клима фолии!!!
« Одговори #41 на: Февруари 09, 2013, 18:36:46 pm »
Ауди А6

Отсутен Anton

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 825
Одг: некои од возилата со вградени клима фо&#
« Одговори #42 на: Март 12, 2013, 20:15:02 pm »
што процент фолија има аудиво ако може да знам?! вака мене ми е најдобро кога се исто затемнети сите, ама ове не ми изглеа според закон а?! :)

a и информација од yarre како се држи фолијата позади?
Jay Leno: Racecar driving is like sex. All men think they are good at it but...

Отсутен ACE A3

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 216
Одг: некои од возилата со вградени клима фолии!!!
« Одговори #43 на: Март 14, 2013, 07:56:44 am »
audi a6 ima 35%crna folia i izgleda taman,e ne e zakonski zs ima i na prednite stakla ama nema gajle ..koga rabotis vo policia nevazat zakoni ;D ;D ;D ;D

Отсутен Anton

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 825
Одг: некои од возилата со вградени клима фолии!!!
« Одговори #44 на: Март 14, 2013, 10:30:49 am »
a напред колку е дозволено? и некоја слика ако може да видам како изглеа законски напред и 35 позади? ако може ;D
Jay Leno: Racecar driving is like sex. All men think they are good at it but...