Автор Тема: КЛИМА ФОЛИИ  (Прочитано 160020 пати)

Отсутен ACE A3

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 216
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #75 на: Јули 02, 2013, 00:10:19 am »
kaj Jare bese druga prica hihihi

Отсутен A4-B8

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 544
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #76 на: Ноември 27, 2013, 17:11:37 pm »
Здраво и од мене, ако може да ми кажеш цена за фолии за ауди а4 2010 задни стакла и задна шофершајбна

поздрав

Отсутен Vlatce-Vectra

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4268
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #77 на: Јануари 18, 2014, 16:55:14 pm »
Zdravo kje moze li cena za punto 2000 god. 4 vrati i dali kje moze dase agestiraat site 4 prozorci

Отсутен Dando

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 327
Renault Megane Coupe 1.5dci

Отсутен Dando

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 327
Renault Megane Coupe 1.5dci

Отсутен oliver-police

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 40
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #80 на: Јануари 30, 2014, 03:04:05 am »
Доаѓам денес прво со Леонот а после и е46-ката

Отсутен ace-cok

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 39
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #81 на: Април 19, 2014, 20:51:22 pm »
zdravo,kolku pari e zatemnuvanje na golf4 karavan.pozdrav


Отсутен djidji

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10569
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #82 на: Април 19, 2014, 21:19:13 pm »
Колку знам, газда Аце А3 моментално „мести фолии“ у Шведска, така да ќе почекаш (можда) малку на одговорот :)

Отсутен Bu$aV MeGaNe

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1854
 • Renault Megane R26
Одг: Re: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #83 на: Април 19, 2014, 22:45:04 pm »
Tocno taka!

Отсутен Scorpion

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 470
Одг:
« Одговори #84 на: Април 22, 2014, 08:59:04 am »
Kolku pari e zatemnuvanje na Fiat Stilo so 5vrati?
Fiat Grande Punto & Fiat Stilo

Отсутен ACE A3

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 216
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #85 на: Мај 14, 2014, 00:15:15 am »
Колку знам, газда Аце А3 моментално „мести фолии“ у Шведска, така да ќе почекаш (можда) малку на одговорот :)
sea sum tuka
se vrativ

Отсутен Sashe90

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 727
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #86 на: Мај 16, 2014, 18:49:07 pm »
Дали може да се затемни визирот на овој мотор ?

Отсутен Drive-r

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7450
 • FB Vlecna Suzba Niko-m
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #87 на: Мај 16, 2014, 21:56:42 pm »
Да не ти бараат атест џандарите после ;D

Отсутен Tome-Colt

 • Близок до администрацијата
 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4624
 • Муфљуз
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #88 на: Мај 17, 2014, 16:58:37 pm »
Претпоставувам вака ќе ти одговори маестро Аце:
Неможе да се стави фолија зашто е пластичен и при загревање на фолијата визирот ќе се извитка и уништи.
„Јас, Филип, кењам по форуми и не треба човек ништо да ми верува. Се што пишав за брзината на возење е куп гомна од коњ.“

Отсутен Drive-r

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7450
 • FB Vlecna Suzba Niko-m
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #89 на: Мај 17, 2014, 17:09:05 pm »
Немора да се загрева.