Автор Тема: КЛИМА ФОЛИИ  (Прочитано 160014 пати)

Отсутен Auto

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 519
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #60 на: Април 08, 2013, 16:07:19 pm »
Колку ке чини ставањето клима фолии на Шевролет Калос 2005та со две врати?
Би сакал посебно цена за задните прозорчиња и задното стакло, и цена за сите стакла без предно стакло.
И уште нешто, колку е атест за фолиите?

Отсутен Anton

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 819
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #61 на: Април 08, 2013, 17:47:59 pm »
исто и за пежо 308 ако може цена, и предни и задни
Jay Leno: Racecar driving is like sex. All men think they are good at it but...

Отсутен ACE A3

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 216
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #62 на: Април 08, 2013, 23:22:57 pm »
исто и за пежо 308 ако може цена, и предни и задни
ako moze samo broj na vrati

Отсутен Allexxander

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5838
 • Синиот овал!
Одг: Re: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #63 на: Април 11, 2013, 14:07:08 pm »
Здраво. Ме интересира цена за клима фолии напред и позади за Фиеста претпоследниот модел со 5 врати?

Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5909
 • хаУс мајстор
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #64 на: Јуни 18, 2013, 22:57:35 pm »
ACE A3,колега го интересира за затемнување на стакла со клима фолии на форд мондео 94 година,со 4 врати,колку би го коштал тој зафат???
Пoтпис,дaтa,пијaм,вoдa.

Отсутен Nesho

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 21
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #65 на: Јуни 24, 2013, 19:23:45 pm »
Ако може и цена за Пасат Караван 99 за цела кола.Фала

Отсутен ACE A3

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 216
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #66 на: Јуни 27, 2013, 01:51:34 am »
Ако може и цена за Пасат Караван 99 за цела кола.Фала
cenite gi pisuvam vo poraki

Отсутен Nesho

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 21
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #67 на: Јуни 28, 2013, 02:02:59 am »
Ако може и цена за Пасат Караван 99 за цела кола.Фала
cenite gi pisuvam vo poraki
Пиши ми цена...

Отсутен Harris

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1285
  • http://www.facebook.com/RenaultOwnersClubMacedonia
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #68 на: Јуни 29, 2013, 21:28:49 pm »
Браво Аце , свака част !!  :)Отсутен VLATKO Џентлменот

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6213
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #69 на: Јуни 29, 2013, 23:37:23 pm »
супер дошле,ти реков ја имаме мајстор ипол :D

Отсутен Anton

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 819
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #70 на: Јуни 30, 2013, 10:55:22 am »
од надвор задната фолија?
Jay Leno: Racecar driving is like sex. All men think they are good at it but...

Отсутен Dzo

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3034
 • GTI®
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #71 на: Јуни 30, 2013, 11:43:39 am »
^ добива потребна форма. се лепи внатре!

Отсутен Anton

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 819
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #72 на: Јуни 30, 2013, 16:45:30 pm »
ааааааа ;D
не гледам ја праи со фен, мислев од надвор да не ја лепи,
појма неам не се разбирам во фолии ;D
Jay Leno: Racecar driving is like sex. All men think they are good at it but...

Отсутен Rakun4e

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9064
 • Аstra la vista baby !
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #73 на: Јуни 30, 2013, 18:08:11 pm »
Кај Јаре мислам беше залепена од надвор ;)

Отсутен Harris

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1285
  • http://www.facebook.com/RenaultOwnersClubMacedonia
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #74 на: Јуни 30, 2013, 18:38:59 pm »
oд внатре се залепени .. од надвор само димензија како шо кажа Џо