Автор Тема: Епа време беше, едно официјално ЗДРАВО на сите  (Прочитано 16347 пати)

Отсутен djidji

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10241
Одг: Епа време беше, едно официјално ЗДРАВО на сите
« Одговори #15 на: Мај 02, 2012, 20:52:32 pm »
Здраво !!!

Отсутен yarre

 • Bearing Expert
 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1206
 • www.lagermax.mk
  • LAGERMAX
Одг: Епа време беше, едно официјално ЗДРАВО на сите
« Одговори #16 на: Мај 02, 2012, 21:01:02 pm »
djidji, помини на кафе ако сум ти успат, да видиш како средиле дечките.

Отсутен djidji

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10241
Одг: Епа време беше, едно официјално ЗДРАВО на сите
« Одговори #17 на: Мај 02, 2012, 22:58:55 pm »
Ич не сумњам :) Ај ако имам временце баш ќе свратам!

Отсутен ViksaSk

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1225
Одг: Епа време беше, едно официјално ЗДРАВО на сите
« Одговори #18 на: Мај 04, 2012, 16:10:37 pm »
Ako може слики што средуваше??

Отсутен Tommy

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6926
Одг: Епа време беше, едно официјално ЗДРАВО на сите
« Одговори #19 на: Мај 04, 2012, 16:12:31 pm »
Викса, ги има сликите некаде, затемнети стакла на Аудито, тука беа во овој подфорум ...

http://forum.carclub.mk/index.php/topic,4093.0.html

Отсутен Sportex

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7876
 • Иштван Беќар Пецарош
  • camouflage.mk
Одг: Епа време беше, едно официјално ЗДРАВО на сите
« Одговори #20 на: Март 02, 2013, 10:48:29 am »
Добар ден Ван Дамовци и остали звезди! ;D

Прашање до вас: Прозирна фолија за на хауба ?

Благодарам однапред!

Серџо Леоне

Отсутен ACE A3

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 216
Одг: Епа време беше, едно официјално ЗДРАВО на сите
« Одговори #21 на: Март 03, 2013, 00:14:45 am »
Добар ден Ван Дамовци и остали звезди! ;D

Прашање до вас: Прозирна фолија за на хауба ?

Благодарам однапред!

Серџо Леоне
zdravo i tebe.jas nemam takva fola mislam imam ama ne moze da ce stavi na hauba mojava e pancir za stakla.i ramni povrsini zs e mnogu debela  tebe pretpostavuvam deka ti e za da ne ti se ostetuva bojata od  kamcina.ke se rasprasam mislam deka ke najdeme nesto!!!! ;) ;)

Отсутен Sportex

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7876
 • Иштван Беќар Пецарош
  • camouflage.mk
Одг: Епа време беше, едно официјално ЗДРАВО на сите
« Одговори #22 на: Март 04, 2013, 11:34:03 am »
Да за тоа мие, доста патувам зимно време па и по снег и од камчињата ми се оштетува хаубата напред!

Ај распрашате се !

Отсутен Auto Car Care

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1673
 • Mafra.Menzerna.Gyeon
Одг: Епа време беше, едно официјално ЗДРАВО на сите
« Одговори #23 на: Мај 01, 2014, 21:53:52 pm »
Да за тоа мие, доста патувам зимно време па и по снег и од камчињата ми се оштетува хаубата напред!

Ај распрашате се !
ako ne najdovte dosega ,mozam da pomognam jas?imam drugar sto stava ppf folija na haubi.