Автор Тема: Епа време беше, едно официјално ЗДРАВО на сите  (Прочитано 16515 пати)

Отсутен ACE A3

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 216

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54195
 • Махер
Одг: Епа време беше, едно официјално ЗДРАВО на сите
« Одговори #1 на: Април 24, 2012, 18:44:33 pm »
Каде се наоѓа сервисот?

Отсутен ACE A3

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 216
Одг: Епа време беше, едно официјално ЗДРАВО на сите
« Одговори #2 на: Април 24, 2012, 18:54:03 pm »
LOKACIJA ;D ;D  ;D
gif hosting

Отсутен The Boy Next Door

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 492
 • Pug 205 GTI - the drive of your life !
Одг: Епа време беше, едно официјално ЗДРАВО на сите
« Одговори #3 на: Април 25, 2012, 00:01:41 am »
Па јас сабајле го видов сервисот кога одев накај Звонко (со моторите) и се чудев од каде никна па сега овој сервис,иначе тоа е стариот сервис на Томче Рено. ;) ;D
Не возам брзо, ниско летам.

Отсутен ACE A3

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 216
Одг: Епа време беше, едно официјално ЗДРАВО на сите
« Одговори #4 на: Април 25, 2012, 00:04:33 am »
Па јас сабајле го видов сервисот кога одев накај Звонко (со моторите) и се чудев од каде никна па сега овој сервис,иначе тоа е стариот сервис на Томче Рено. ;) ;D
Бас така само реновиран и е 1000 пати посреден и дотеран

Отсутен Dzo

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3034
 • GTI®
Одг: Епа време беше, едно официјално ЗДРАВО на сите
« Одговори #5 на: Април 25, 2012, 00:08:23 am »
ај здраво .. си затемнувал ли фарови, штопови, огледала, и дали има таква фолија? рецимо жолта за магленки ?

Отсутен The Boy Next Door

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 492
 • Pug 205 GTI - the drive of your life !
Одг: Епа време беше, едно официјално ЗДРАВО на сите
« Одговори #6 на: Април 25, 2012, 00:15:01 am »
Па јас сабајле го видов сервисот кога одев накај Звонко (со моторите) и се чудев од каде никна па сега овој сервис,иначе тоа е стариот сервис на Томче Рено. ;) ;D
Бас така само реновиран и е 1000 пати посреден и дотеран

Хахахахаха......

Од на Томче сервисот мислам дека и мојата гаража е по средена.Таму само он можеше да се снајде.
Не возам брзо, ниско летам.

Отсутен ACE A3

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 216
Одг: Епа време беше, едно официјално ЗДРАВО на сите
« Одговори #7 на: Април 25, 2012, 00:19:06 am »
ај здраво .. си затемнувал ли фарови, штопови, огледала, и дали има таква фолија? рецимо жолта за магленки ?
сега за сега немам таква фолиа наискрено земаф 1 провав кај мене ама мислам дека не ја биваше фолиата а не мајсторот ??? ???

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33767
 • Таков е животот... јебига
Одг: Епа време беше, едно официјално ЗДРАВО на сите
« Одговори #8 на: Април 25, 2012, 16:01:14 pm »
Ќе ти поминам јас деновиве на консултација. Од колку до колку часот си таму?

Отсутен yarre

 • Bearing Expert
 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1244
 • www.lagermax.mk
  • LAGERMAX
Одг: Епа време беше, едно официјално ЗДРАВО на сите
« Одговори #9 на: Април 25, 2012, 19:56:08 pm »
Јас денес бев, и ми се допадна искрениот однос на дечките. Инаку Голфот на Зеро е прекрасно направен. По мое барање, ќе направиме и мал експеримент, а за што ќе биде ќе ви откријам откако ќе истераме инсталација.

Отсутен ACE A3

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 216
Одг: Епа време беше, едно официјално ЗДРАВО на сите
« Одговори #10 на: Април 25, 2012, 20:48:01 pm »
Ќе ти поминам јас деновиве на консултација. Од колку до колку часот си таму?

od 09:00 do 17:00

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
Одг: Епа време беше, едно официјално ЗДРАВО на сите
« Одговори #11 на: Април 26, 2012, 21:56:14 pm »
Здраво  .
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk

Отсутен ACE A3

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 216

Отсутен Tuning

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 126
Одг: Епа време беше, едно официјално ЗДРАВО на сите
« Одговори #13 на: Април 29, 2012, 14:41:53 pm »
bravo konecno nesto svetski vo Makedonija sobrani najdobrite luge za folija na edno mesto

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10650
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: Епа време беше, едно официјално ЗДРАВО на сите
« Одговори #14 на: Мај 02, 2012, 20:36:33 pm »
Здраво , до сите :)