Автор Тема: Кабли за појачало  (Прочитано 5566 пати)

Отсутен nikola_bb

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4785
Кабли за појачало
« на: 19 Февруари 2012, 22:43:47 pm »
Дечки ми требаат кабли за појачалце 2х65 рмс. Ме интересира некое комплетче имате ли да понудите и како се движат цениве?

Отсутен Opel.Mk

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 262
Одг: Кабли за појачало
« Одговори #1 на: 19 Февруари 2012, 23:27:22 pm »

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
Одг: Кабли за појачало
« Одговори #2 на: 18 Април 2013, 00:22:26 am »
http://www.dogsecurity.mk/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=4 На лагер незнам што имаат !!!

Има 95 %од артиклите на лагер.поздрав
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk