Автор Тема: совет за лцд тв  (Прочитано 12520 пати)

Отсутен VTR

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 737
Одг: совет за лцд тв
« Одговори #60 на: 17 Февруари 2012, 22:29:12 pm »
19500 го зедов, со попуст некаде е таа цена :)

Отсутен Drive-r

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 7478
  • FB Vlecna Suzba Niko-m
Одг: совет за лцд тв
« Одговори #61 на: 17 Февруари 2012, 23:11:47 pm »
mislev dali pisuva na kutijata ili na specifikacijata na televizorot?

Kaj мене на Самсунг Т220 има скриено мени во кое се влегува и ти кажува по шифра за панел и колку часа работел!

Одлучи ти за модел и побарај за тој на нет.