Автор Тема: Поздрав од ....  (Прочитано 27553 пати)

Отсутен Chlink

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8515
 • alfa 156 1.8 t.s & alfa 159 2.4 jtdm
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #60 на: Јули 24, 2012, 12:08:07 pm »
Ееее ми се напраи ќеиф, бар тоа у пм. :D

Отсутен Bojan j

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2974
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #61 на: Август 28, 2012, 03:02:26 am »
Нема ауто на сликата ама ми се виде убава слика за со обичен дигиталец ...

Отсутен NUME

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5550

Отсутен SaleSk

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5971
 • 69
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #63 на: Декември 01, 2012, 23:33:37 pm »
Голем поздрав до сите карклабери од најдоброто место во Баварија - Франконија, за журка во моментов, а тоа е по старо: Adolf Hitler Platz или по ново Hauptmarkt Platz, централниот плоштад во стариот град од Нимберг каде што на 5000 квадратни метри вчера се отвори таканаречениот Божиќен маркет, кој го посетуваат неколку милиони луѓе од целиот свет. Тука се продаваат разноразни сваштарии рачно изработени, многу пиво, греано вино, кобасици, и што уште не...Гужвата е огромна, концентрацијата на луѓе е неописива!!! Бев пријатно изненаден што видов и штанд со македонски производи, па на продавачките им посакав добра заработувачка :)Dusevno bolniot covek nikogas ne napagja bez pricina.Po toa se razlikuva od normalnite ludje.

Отсутен djidji

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10569
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #64 на: Декември 02, 2012, 15:30:18 pm »
ВОЛШЕБНО Е !!!

Отсутен SaleSk

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5971
 • 69
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #65 на: Декември 02, 2012, 15:53:41 pm »
Се додека не го доживеав моментот да сум таму, не можев ни да замислам...
Сега ја разбирам магијата...Убавината на животот на запад, начинот на кој се функционира, итн итн...Да не драматизирам... :)
Dusevno bolniot covek nikogas ne napagja bez pricina.Po toa se razlikuva od normalnite ludje.

Отсутен mmm121

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3799
 • Ford Focus MKI 1.6 & MKII 1.4
Одг: Re: Поздрав од ....
« Одговори #66 на: Декември 02, 2012, 15:56:08 pm »
Искусив и се разочарав од тука

Отсутен SaleSk

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5971
 • 69
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #67 на: Декември 02, 2012, 16:10:01 pm »
Што си се разочарал? Каде е тоа тука? Си се разочарал од животот и како се функционира на запад?
Или од животот и како се што НЕ функционира у МКД?
Dusevno bolniot covek nikogas ne napagja bez pricina.Po toa se razlikuva od normalnite ludje.

Отсутен mmm121

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3799
 • Ford Focus MKI 1.6 & MKII 1.4
Одг: Re: Поздрав од ....
« Одговори #68 на: Декември 02, 2012, 16:18:55 pm »
Од Мкд Сале се разочарав.... Таму на запад (поточно Берлин) луѓето си го живеат животот

Отсутен SaleSk

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5971
 • 69
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #69 на: Декември 02, 2012, 16:26:37 pm »
Од Мкд Сале се разочарав.... Таму на запад (поточно Берлин) луѓето си го живеат животот

Мислев дека те разбрав погрешно, па се запрашав: Чек..чек..нешто не ми е јасно... :) :) :)

Е тоа ти е друже...
Dusevno bolniot covek nikogas ne napagja bez pricina.Po toa se razlikuva od normalnite ludje.

Отсутен Mase

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 137
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #70 на: Мај 05, 2013, 19:02:05 pm »
Поздрав од Париз:


Отсутен DENDE-LANCERED

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5083
 • LANCER EVO (GreeN EditioN)
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #71 на: Мај 06, 2013, 00:28:38 am »
Pozdrav od Genova ;D ;D ;D ;D ;D ;D


btw. slucajni minuvaci mu pominaa so raka pod nego, mu go dignaa rakavot a deckoto ne mrdna.
Nezno klikni na; http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html      If you want to have a free ride!

Отсутен djidji

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10569
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #72 на: Мај 06, 2013, 00:54:49 am »
Кај му фрлаат парички? :)

Отсутен nsx-r

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9204
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #73 на: Мај 06, 2013, 02:12:39 am »
god of masturbation ;D

Отсутен Lubenicata

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 708
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #74 на: Мај 06, 2013, 02:46:26 am »
обожавам вакви раб. свака му част