Автор Тема: Astra H | B Pillar Seal Strip Гума  (Прочитано 690 пати)

Отсутен Busav

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3580
Одг: Astra H | B Pillar Seal Strip Гума
« Одговори #15 на: 29 Јуни 2024, 11:20:26 am »
Барам девојка која ке си го продаде бубрегот за да си купам кола :)

Отсутен Zile

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7638
 • Плинаш!!!
Одг: Astra H | B Pillar Seal Strip Гума
« Одговори #16 на: 29 Јуни 2024, 16:41:19 pm »
Зошто не прашаш во Бутел?
Нема/немаше коа прашував со изговор дека не се исплатливи да ги има.

Sent from my 23124RA7EO using Tapatalk


Отсутен Zile

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7638
 • Плинаш!!!
Одг: Astra H | B Pillar Seal Strip Гума
« Одговори #17 на: 29 Јуни 2024, 16:42:37 pm »
Како што ветив еве слика од моево „Ремек Дело„

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)
Супер си е, не се замарај. Кога ќе затвориш врати ништо не се познава, а работата си ја врши.

Sent from my 23124RA7EO using Tapatalk