Автор Тема: CARclub Тест: Maserati Grecale 2.0 GT  (Прочитано 1088 пати)

Отсутен andrejnaumovski

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 528
Одг: CARclub Тест: Maserati Grecale 2.0 GT
« Одговори #15 на: 18 Септември 2023, 12:19:57 pm »
120к евра е Стелвио Кватроформаџи бе. :))

Отсутен TylerMkD

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 231
Одг: CARclub Тест: Maserati Grecale 2.0 GT
« Одговори #16 на: 19 Септември 2023, 10:54:52 am »
Која е поентата аналогниот саат да се менува со дигитален во средината...ај капацитативните копчиња за основни работи ќе им ги простиме, ама ова тешко...