Автор Тема: Купувам караван возило до 5000е  (Прочитано 202 пати)

Отсутен martin_bt

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 2508
  • Дете Битолчанче
Купувам караван возило до 5000е
« на: Мај 18, 2022, 14:41:13 pm »
Купувам караван возило до 5000е, Рено Меган, Пежо, 308, Шкода Октавија, Голф, Пасат или Ауди А4 предност понова година. Доколку некој има, или има некој познаник со добро зачувано возило, можи да понуди.
Што вредат коњските сили ако зад воланот седи магаре ... ? ;D