Автор Тема: Купувам летни гуми 225/40/18  (Прочитано 331 пати)

Присутен ivanxh

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 443
Купувам летни гуми 225/40/18
« на: Март 18, 2022, 17:11:47 pm »
Пожелно 2018та нагоре и без интервенции од вулканизери. Понуди по пат на приватна порака.

Благодариме.

Присутен ivanxh

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 443
Одг: Купувам летни гуми 225/40/18
« Одговори #1 на: Март 21, 2022, 15:42:20 pm »
Сепак нови ќе се купуваат. Може клуч на темава.