Автор Тема: 195/50R16  (Прочитано 340 пати)

Отсутен KRISS

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 190
195/50R16
« на: Март 15, 2022, 21:28:07 pm »
Купувам 2 летни гуми со димензија 195/50R16

Отсутен Indigo

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 380
Одг: 195/50R16
« Одговори #1 на: Март 16, 2022, 19:28:23 pm »
имам sportiva 195/45/16 ако ти бркаат работа, 2016 година на производство.

Отсутен Rakun4e

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 9140
  • Аstra la vista baby !
Одг: 195/50R16
« Одговори #2 на: Март 17, 2022, 20:10:19 pm »