Автор Тема: Купувам фелни 4x98/4x100 17ки  (Прочитано 223 пати)

Отсутен 1m74

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 6
Купувам фелни 4x98/4x100 17ки
« на: Март 05, 2022, 13:35:18 pm »
Доколку има некој да понуди фелни 4х98/100 17ки, ДМ.
Или пак ако има некој да понуди 18ки од bravo sport исто добродојдено е.

Отсутен 386ka

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 817
  • Am386 DX/DXL-40
Одг: Купувам фелни 4x98/4x100 17ки
« Одговори #1 на: Март 05, 2022, 14:11:23 pm »
Ѕирни порака. :)