Автор Тема: Кука за AUDI A3  (Прочитано 261 пати)

Отсутен t0m1cA

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 2483
Кука за AUDI A3
« на: Јануари 21, 2022, 08:09:32 am »
Продавам кука за AUDI A3 јер не пасува на Голфот, чудно дури, ама тоа е.
Цена специјална клаберска 4500ден.
http://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4195028

Отсутен Pane_G

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 6
Одг: Кука за AUDI A3
« Одговори #1 на: Февруари 19, 2022, 19:48:11 pm »
А мислиш дека Ауди и Фолсвагени се исти ?! Е не е исто

Sent from my SM-N986U using Tapatalk


Отсутен t0m1cA

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 2483
Одг: Кука за AUDI A3
« Одговори #2 на: Февруари 20, 2022, 21:00:49 pm »
Може клуч.

Чисто информативно, ја напасував, одговара, само треба да се потрудиш малку ппвеќе.