Автор Тема: Нива  (Прочитано 914 пати)

Отсутен godofspeed

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2767
Нива
« на: Јануари 14, 2022, 21:13:16 pm »
Продавам нива од 7 декари (7 000 м2) на 8 км од Гевгелија и на 7 км од приклучок на автопат.Нивата е на подножјето на Кожуф планина и е на прва линија на пат.Низ неа минува вода и може да се направи рибник за крап и пастрмка.
Нивата е во сопственост и може да се префрли на друг сопственик за 1 до 2 дена.
Цена 6 евра за метар квадратен или 42 000 евра и гратис ручек од мене.
Сите кои се заинтересирани може да ми пишат порака за телефонски број за подетални информации.
Местото е одлично и се продава од причина што навистина немам време да го средам.

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 11541
Одг: Нива
« Одговори #1 на: Јануари 15, 2022, 01:02:15 am »
Ми се допаѓа - гратис ручек 😅

Отсутен godofspeed

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2767
Одг: Нива
« Одговори #2 на: Јануари 15, 2022, 10:26:41 am »
Ми се допаѓа - гратис ручек 😅
Цената е и повеке од џабе.Дури и губам пари но навистина не ми треба а и во блиска иднина нема да имам време за да го направам тоа што го сакам бидејки сум зафатен со многу поголеми проекти.

Отсутен MecheTo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 13167
 • Пудингот на шоферството
Одг: Нива
« Одговори #3 на: Јануари 15, 2022, 16:47:31 pm »
Ако не ти требаат парите од нивата,бека си седи ниту ти јачи,ниту ти плачи. :)
God created Turbo Lag to give VTECs a Chance! :D

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 11541
Одг: Нива
« Одговори #4 на: Јануари 17, 2022, 01:43:40 am »
Чим има вода, плачи за лешник.

Отсутен godofspeed

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2767
Одг: Нива
« Одговори #5 на: Февруари 12, 2022, 09:12:00 am »
Bump

Отсутен godofspeed

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2767
Одг: Нива
« Одговори #6 на: Мај 03, 2022, 00:46:15 am »
40 000 европски