Автор Тема: Продавам Samsung Galaxy A12 64GB 4GB RAM Нов, со гаранција 24 месеци  (Прочитано 894 пати)

Отсутен Prof. Greenthumb

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3884
 • MadaFunker
Продавам Samsung Galaxy A12  64GB 4GB RAM Нов, со гаранција 24 месеци


Телефонот е во оригиналната кутија и е уште со заштитните фолии од фабрика.
Неупотребен со 24 месеци гаранција од А1.

Еве линк со повеќе информации https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_a12-10604.php
Слики од телефонотЦена - 7500 денари
New blood of old school

Отсутен loopz

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6844
Одг: Продавам Samsung Galaxy A12 64GB 4GB RAM Нов, со гаранција 24 месеци
« Одговори #1 на: Декември 20, 2021, 22:33:45 pm »
Subscribidado.

Могуќе, могуќе... ако не ме претрка некој. :)
Мојо коњ е двеста коња.

Отсутен Prof. Greenthumb

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3884
 • MadaFunker
Одг: Продавам Samsung Galaxy A12 64GB 4GB RAM Нов, со гаранција 24 месеци
« Одговори #2 на: Декември 27, 2021, 13:40:07 pm »
Бумповаќа
New blood of old school

Отсутен MarceCvarce

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8293
Одг: Продавам Samsung Galaxy A12 64GB 4GB RAM Нов, со гаранција 24 месеци
« Одговори #3 на: Декември 27, 2021, 22:21:50 pm »
Samo na A1 raboti?

Отсутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6454
Одг: Продавам Samsung Galaxy A12 64GB 4GB RAM Нов, со гаранција 24 месеци
« Одговори #4 на: Декември 27, 2021, 23:53:04 pm »
Samo na A1 raboti?
Би требало да не е заклучан, значи најверојатно може и МТВ, Телма, Канал5 и Сител да се гледаат.

Отсутен Prof. Greenthumb

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3884
 • MadaFunker
Одг: Продавам Samsung Galaxy A12 64GB 4GB RAM Нов, со гаранција 24 месеци
« Одговори #5 на: Декември 28, 2021, 11:09:51 am »
Работи на сите мрежи.
New blood of old school

Отсутен Prof. Greenthumb

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3884
 • MadaFunker
Одг: Продавам Samsung Galaxy A12 64GB 4GB RAM Нов, со гаранција 24 месеци
« Одговори #6 на: Јануари 01, 2022, 13:50:06 pm »
Sold!
New blood of old school