Автор Тема: Продавам Gorenje батериска правосмукалка  (Прочитано 502 пати)

Отсутен draganamon

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 330
Продавам Gorenje батериска правосмукалка
« на: Декември 07, 2021, 22:04:20 pm »
Здраво дечки.
Продавам правосмукалка од Gorenje, модел SVC216FGD па пред да ја огласам на реклама5 пишувам тука ако случајно некој е заинтересиран.
https://mk.gorenje.com/proizvodi/dom-i-licna-nega/pravosmukalki/VACUUM-CLEANER-SVC216FGD/p/000000000000735751#
Добиена на поклон, ја продавам бидејки веќе имам слична.
Правосмукалката е купена пред неполн месец и следува со фискална сметка и гаранција.
Правосмукалката е употребена 5 минути, да се осигураме дека работи.
Се наоѓа во Аеродром, Скопје.
Цена 4.500 денари.
Повеќе информации на 070 467 424.
Драган

Отсутен draganamon

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 330
Одг: Продавам Gorenje батериска правосмукалка
« Одговори #1 на: Јануари 09, 2022, 13:54:12 pm »
Отиде правосмукалката