Автор Тема: Локални собири на членовите од Охрид  (Прочитано 31269 пати)

Отсутен Fic_CC

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 16504
  • Keep it 100
Одг: Локални собири на членовите од Охрид
« Одговори #120 на: Ноември 07, 2013, 20:38:49 pm »
Во сабота вечер ќе бидам во Охрид, има ли некој расположен за дружба?